Новородено и дълъг път??

  • 1 278
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 664
Здравейте, въпросът ми е следния:
Живея в София и ще раждам съвсем скоро тук /в София/. Но поради определени обстоятелства може да се наложи да заминем за провинцията за известно време./ В страхотен ремонт сме, прахоляци навсякъде и края скоро не му се вижда, или поне преди да се роди бебето/
Има ли някакви негативизми ако след изписването бебето пътува 3 часа. Мисля да се консултирам и с докито ми, но искам да зная какво мислите и дали ви се е случвало??

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Има ли някакви негативизми ако след изписването бебето пътува 3 часа. Мисля да се консултирам и с докито ми, но искам да зная какво мислите и дали ви се е случвало??

Няма негативизми-то яде и спи CrazyСлучвало ми се е-даже не яде по пътя,а само спа.

# 2
  • Мнения: 141
Скоро имаше такава тема.Виж на търсачката!
На въпроса ти ,не няма проблем да пътуваш с малко бебе и повече часа.Стига да си правите почивка ,при нужда!Успех и леко раждане! Hug

# 3
  • Мнения: 396
Мисля, че няма да имаш проблем бебчето да пътува, но сега е студено и пътищата не са сигурни...Обмисли хубаво нещата все пак!

# 4
  • Мнения: 80
Познавам жени които пътуваха веднага след изписването, за бебето мисля няма проблем в кошница за кола задължително за сигурност, то като новородено повече спинка,  но не знам за теб родилката колко ще е комфортно?! Но пък 3 часа не са много. Успех и леко раждане.

# 5
  • Мнения: 428
Няма проблем - слагаш го в кошница, завиваш го добре.. най-вероятно ще спи през целия път. Може да се наложи да спрете за почивка по някое време, защото се не се препоръчва повече от 2 часа бебето да стои в кошницата.

# 6
  • Мнения: 22
В болницата бях с една мама, която дойде да ражда от Банско. Съответно след изписването си пътуваха за там. Щом може да пътуваш час-два, защо не и 3 Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 5 361
Създаваш си комфорт на задната седалка и си пътувате . Изобщо не се притеснявай .

# 8
  • Мнения: 168
не мисля че ще има проблем бебето ще си спи и 3 часа не е много дълъг път, успех ти желая

# 9
  • Мнения: 9 814
Няма нищо страшно и притеснително бебето да пътува на дълъг път.

# 10
Според мен няма страшно Simple Smile

# 11
  • Мнения: 134
Много момичето от Бургас раждат във Варна, Сливен или София  и се връщат в Бургас след изписването без проблем за тях или бебето

# 12
  • Мнения: 959
Няма проблем.  Peace
На теб вероятно, ще ти е по некомфортно, от колкото на бебето. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 566
и моето мнение е че няма нищо лошо в това да пътувате дълго ,но те съветвам да си вземете кошница за кола за да ви е по удобно,иначе все на ръце тртябва да го държите.

# 14
  • Мнения: 2 960
Новороденото само спи и папка.Щом  е с мама ,щом си е легнало в бебешката кошничка и има млекце -мисля ,че няма да имаш никакви проблеми.
Леко раждане и успешен път с бебчето/живот и здраве/ Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт