Отговори
  • Мнения: 918
На 28-ми февруари ще отбележим деня на Редките болести, ще пускам балони и ще раздавам брошури...Търся някой от Варна,който да ми помогне и да ме подкрепи...
Благодаря ! Hug

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 16:46 от Maia Stoitseva

# 1
  • Мнения: 446
Ако пишеш къде и кога, и за колко време, ще помисля по въпроса  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 918
В 11 ч,събота на площада ... някъде до шадраваните предполагам !

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 09:22 от annette

# 3
  • Мнения: 3 540
Ани ,ще направя всичко въжможно да бъда там! Peace
Ще се чуем допълнително!

# 4
  • Мнения: 918
Мерси Ванче...Ще пиша подробности,че и аз още не съм наясно !

# 5
# 6
  • Мнения: 51
Здравейте!
В събота, на 28.02.2008 г. за втори път в България ще се отбележи европейския ден на редките болести. Според доклад на Световната здравна организация между 6 и 8 процента от населението на една държава страдат от редки болести, а броят на самите заболявания надхвърля 6000. В България хората, страдащи от редки заболявания, според статистиката от доклада на СЗО са над 500 хиляди. Около 30 милиона са хората с такива заболявания в страните от Европейската общност.
Отбелязването на този ден се организира от Алианса на хората с редки болести, който планува през тази година този ден да бъде отбелязан едновременно на 5,6 места в България. Така повече хора ще чуят за редките болести и за нуждите на пациентите с редки болести. Един от градовете, в който също ще бъде отбелязан този ден е Стара Загора. На 28.02.2008 г. от 11,00 часа до 13,00 часа ще се раздават рекламни и информационни материали в центъра на града. Всеки, който желае да се присъедини (независимо дали е пациент, близък или доброволец) е "добре дошъл"!
Среща на желаещите да участват в това мероприятие: събота, 28.02.2008 г., 10,45 h около гъбата. До тогава и там!


http://www.youtube.com/watch?v=a34Rk7wX1RI

# 7
  • Мнения: 1 710
Слях темите за деня на редките болести в една, която закачих най-отпред - надявам се да не ви обърках с това, но просто стават идентични теми. Успех и на Варна и на Стара Загора

# 8
  • Мнения: 918
Марчела не трябва ли в 10 ч , да започнем всички едновременно, в различните градове..или няма значение,защото на мен ми се видя рано в 10,п итам се дали да не го направим и ние към 11.

# 9
  • Мнения: 51
Слях темите за деня на редките болести в една, която закачих най-отпред - надявам се да не ви обърках с това, но просто стават идентични теми. Успех и на Варна и на Стара Загора
Мая, благодаря ти, че си сложила темата на видно място. Дано имаме много доброволци и пациенти.

# 10
Annete, моля пиши ми на e-mail: accountant5@abv.bg.  Бих искала да помогна с каквото мога за събитието в събота във Варна.

# 11
  • Мнения: 918
Annete, моля пиши ми на e-mail: accountant5@abv.bg.  Бих искала да помогна с каквото мога за събитието в събота във Варна.
vvvvvvv ..Писах ти на имейла, излиза ми че е невалиден . Ако искаш ме намери на скайп aneta_chaika  или на моя имейл aneta_chaika@abv.bg

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 11:30 от annette

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Анет, записвам се в темата, за да следя приготовленията.

Балони с хелий могат да се надуят в едно магазинче в долния край на автомобилния подлез на "Шипка". Мога да мина сутринта оттам, да ги надуят и да ги донеса. Мисля, че взимат по около 1 лв на балон.

Ако има нещо друго за приготвяне - казвай. Любопитно ми е какво ще съдържат печатните материали. Имате ли текста предварително?

# 13
  • Мнения: 918
Lilibon, в брошурите ще има информация за заболяванията,за асоцииаците..,днес ще ми пратят материалите от София.Мисля ,че е по-добре да започнем в 11 ч.
А болоните с хелии, не знам, Rolling Eyes май трябва да се пълнят на място.Имаш ли кординати на тази фирма.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ани, за 20 балона няма смисъл фирмата да докарва на площада една тежка бутилка, по-голяма от тези за пропан-бутан. Магазинчето, в което пълнят е наблизо, а аз няма да отлетя към небето, повдигната от 20 балона.  Mr. Green

Предлагам си банера от подписа, или ако има банер на български, дай да си сложим.

Общи условия

Активация на акаунт