Добър уролог в Шумен

  • 22 079
  • 6
  •   1
Отговори
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Здравейте,

Аз съм на 27 години.Преди няколко години ми откриха пиелонефрит.Сега се обостря често>Ако можете дайте ми координатите на добър уролог или нефролог в Шумен.

# 1
  • Мнения: 2 110
Потърси с Гугъла !

# 2
  • shumen
  • Мнения: 17 902
потърсих,ама не ми излиза нищо.

# 3
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
д-р Данаил Атанасов - уролог Дкц - новата поликлиника
д-р Томи Томов - уролог Медицински център на Мбал
ЕТ Тони Тонев - Уромед - уролог гр. Шумен, ул. Петър Делян 11
Тел.: 054/868846
Добър Уролог има и на Хан Омуртаг - в пресечката която е преди детски свят магазина от долна страна - на една от къщите има надпис Уролог,мамограф,ехограф,рентген там има добър Уролог - дано да съм ти обеснил добре.

# 4
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Благодаря Docsi,Д-р Томи Томов отпада.Ходих при него и не бях доволна.Д-р Тонев не е в Уромед вече-днес се обаждах и ми казаха,че работи в старата поликлиника сега.Тези дни ще се обадя и запиша час за него най-вероятно.За Д-Р данаил Атанасов питах,но е отпуска до към 15.03.мисля че ми казаха.

П.С. На Хан Омуртаг да не е в една бяла къща на ъгъла и кои доктор преглежда там знаеш ли?

# 5
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Благодаря Docsi,Д-р Томи Томов отпада.Ходих при него и не бях доволна.Д-р Тонев не е в Уромед вече-днес се обаждах и ми казаха,че работи в старата поликлиника сега.Тези дни ще се обадя и запиша час за него най-вероятно.За Д-Р данаил Атанасов питах,но е отпуска до към 15.03.мисля че ми казаха.

П.С. На Хан Омуртаг да не е в една бяла къща на ъгъла и кои доктор преглежда там знаеш ли?

Мисля,че е една бяла къща да и има надпис уролог,рентген,ехограф,мамограф вратата на къщата е една кафява ако не се лъжа.Ами Уролога е на първи етаж,но не мога да ти кажа кой преглежда там.Но нищо не ти пречи да провериш.

# 6
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Благодаря Dosci тези дни ще мина да видя кой лекар преглежда там.Защото освен там и Д-р Домусчиев друг избор не ми остава.

Общи условия

Активация на акаунт