Предложете крем и серум за 47 годишна кожа

  • 1 583
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Става въпрос за майка ми, коята след 40 почна да ползва противобръчкови кремове. И колкото и странно да звучи кожата й и изглейда наистина добре за тази възраст thumbsup. Досега ползваше кремове на Нивея Q10, Орифлейм 45+ и беше доволна, беше пробвала на Лореал Деконтракт, но не и допадна, защото не попивал добре. При последния й опит да си поръча пак от Орифлейм я убедих, че няма да е зле да ги смени малко. smile3521 Сега съм в чуденка какво да й предложа. И ще ви помоля ...Споделете мили дами над 45 как поддържате кожата си .... какви кремове или серуми използвате. Благодаря за вниманието предварително! newsm53 newsm03

# 1
  • Мнения: 306
Аз мога да предложа серума и балансиращия крем на Форевер Ливинг:
      Когато се ползвят в комбинация - първо серума отгоре крема - резултата е много добър. Освен това количеството им е голямо - серума е 118 мл, а крема е 70гр. Ползвам серума вече половин година, а ми стои повече от половината.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 116
Орифлейм имат мисля че четири различни серии които са подходящи за тази възраст. Може да ги редува.  Имам клиенти и на четирите вида, доволни са. Това са: ЕКОЛАГЕН,  ЛИФТ ЕКСПЕРТ,  СПРИ ВРЕМЕТО, КРАЛСКА КАДИФЕНА КОЛЕКЦИЯ. Щом й понасят кремовете но Орифлейм, може просто да редува различните серии продукти от марката.

Общи условия

Активация на акаунт