Колко време след раждането възтановихте кг-те?

  • 2 207
  • 33
  •   1
Отговори
Питам защото аз още не съм ги възтановила,а минаха 3 месеца.
Имам да свалям още 6кг.
 да попитам тези от вас които са върнали старите кг ,,по-широки ли останахте в ханша?

# 1
  • Мнения: 6 155
Върнах си кг. около година след раждането. Ханша ми си е същия както преди да забременея  Grinning

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Имах по 3кг, свалих ги за по 10 дена. Ханша не е по-широк , ама талията...

# 3
  • Мнения: 1 111
Да не те отчайвам,но при мен вече минаха 7 месеца и аз не съм свалила нищо. EmbarassedНе че се и опитвам със жестоки диети,по-скоро леко се ограничавам в храненето и повече си чакам от само себе си да се смъкне някое килце.... baby_neutralПо принцип при раждане хората смъкват доста килца,поне 10-ина,а аз си останах на същите,на които си и влязох в болницата.Не знам защо е така.Може би се дължи на системите и инжекциите,които ми вкараха след това...

# 4
  • Мнения: 1 722
Качих 30 кг. Сега 4 м. след раждането съм загубила 20 от тях, подчертавам  - без диети, спорт и каквото и да било. Надявам се 9 м. след раждането да съм възвърнала предишната си форма.

# 5
  • Мнения: 1 417
До 10 на дни след раждането си възстанових кг, ама те не бяха много - 4-5.Това е много относително, в градинката имаше една мама която след раждането беше качила сигурно 30кг и си ги поддържаше, като я видях това лято 1г. по късно, не можах да повярвам че това е тя - 45-50 кг.

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да не те обезсърчавам, ама на мен ми трябваха три години.  Но аз съм от тези хора, които са т.нар. грацилен тип и 4 месеца след раждането се скъсваха да ми разправят, че вече съм слаба. Не бях, според мен и кантара, но и повече закачена мръвка не ми личи толкова, та затова.  Ханшът ми е сравнително тесен и си се събра (не помня за колко време - няколко месеца, ама колко?). Само талията ми остана по-широка.  Sad

# 7
  • Мнения: 2 596
За 6 месеца ги свалих, а за ханша - по-тесен ми е от преди с 8 см.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
6 месеца точно, дори в тяло изглеждах по-добре от преди. Амбицирах се да спортувам редовно!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
До 10 на дни след раждането си възстанових кг, ама те не бяха много - 4-5.Това е много относително, в градинката имаше една мама която след раждането беше качила сигурно 30кг и си ги поддържаше, като я видях това лято 1г. по късно, не можах да повярвам че това е тя - 45-50 кг.
и аз бях като тази майка. ТОлкова бях дебела, че пред мъжа ми излгеждах като лелка...мани мани

# 10
  • Мнения: 507
До 10 на дни след раждането си възстанових кг, ама те не бяха много - 4-5.Това е много относително, в градинката имаше една мама която след раждането беше качила сигурно 30кг и си ги поддържаше, като я видях това лято 1г. по късно, не можах да повярвам че това е тя - 45-50 кг.
и аз бях като тази майка. ТОлкова бях дебела, че пред мъжа ми излгеждах като лелка...мани мани

и при мен е така, все още съм като лелка.... Embarassed

# 11
  • Мнения: 4 358
Две седмици.
Ханшът ми се прибра напълно чак около 9 месеца след раждането.

# 12
  • София
  • Мнения: 505
След раждането имах да свалям 4 кг, но вместо това аз качих още 13 кг.

Голям резил Embarassed - другите качват докато са бременни, а аз след това.  И сега и аз изглеждам като лелка пред мъжа ми. Как ме търпи горкия незнам?

# 13
  • Мнения: 237
След второто раждане много бързо ,нямаше и една седмица ,но пък с Веси качих само 9-10кг.

# 14
  • Мнения: 105
Някъде бях прочела да дадеш на тялото си поне 9 месеца да се възстанови, нали толкова му е отнело да се уголеми така... Та не бързай още, ако кърмиш е много трудно да се ограничаваш.

При мен килограмите не бяха толкова много, обаче отпуснатия корем... ужас. Чак сега, като мина една година, почнах да приличам на себе си, изведнъж всичко се прибра. Сигурно е можело и по-рано ама ме мързи да спортувам и нямам и много време...

Общи условия

Активация на акаунт