DERMA GENESE-някой пробвал ли е и какви са отзивите?

  • 1 251
  • 9
  •   1
Отговори
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Здравейте на всички.
Иска ми се да пробвам крем от тази серия и моля ако някой има впечатления да ги сподели.
Прочетох на един сайт че дневният има SPF15 но не съм сигурна дали е така.
Ще съм признателна на всеки ,който сподели опит.Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 202
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281088  тук можеш да прочетеш, а този с SPF 15 е нов крем от серията има и дневен без фактор Peace

# 2
  • Мнения: 942
аз използвам дневния крем и съм доволна

# 3
  • Мнения: 13 623
Ползвам цялата серия и съм много доволна. Кожата става супер мекичка и хидратирана. Не седи мазно!

# 4
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Благодаря за линка и коментарите.
Общо взето отзивите в другата тема са добри.Аз съм на 35 ,така че явно е подходящ за мен.
Искам само да попитам консистенцията по-скоро плътна ли е или хидратираща ?

# 5
  • Мнения: 372
И на мен ми допадат всичките продукти от серията.

# 6
  • София
  • Мнения: 202
Ползвам дневния крем от около два месеца.На 35 години съм,но определено не е много хидратиращ,аз съм със суха кожа и много бързо ми попива.По моя преценка е за по-млада кожа.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз ползвам дневния и съм много доволна.
Консистенцията е много интересна - в началото ми се стори мазна, но после попива веднага и почти нищо не остава.

# 8
  • Мнения: 13 623
И аз смятам, че е за по-млада кожа! Бързо попива и може би не е много подходящо за суха кожа! Моята е смесена и ми се отразява серията много добре!

# 9
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Моята кожа е нормална.Нямам никакви проблеми слава богу.До-скоро изобщо не се бях замисляла за каквато и да е по-специална козметика.До сега избора ми се водеше единствено от усещането,което даден крем оставя.
Сега ползвам EUCERIN Q 10 ACTIVE и честно казано малко не ми пасва.Не е лош но е с плътна консистенция и сякаш не попива 100%.Не лъщи но ми оставя чувство за леко омазняване,а не слагам по-много крем.
От постовете оставам с впечатление ,че с този на Лореал не е така.

Общи условия

Активация на акаунт