Отговори
  • Мнения: 4 275
Та, това питам ...  Rolling Eyes Аз ли не мога да се ориентирам из сайтовете на всички театри и не мога да намеря информация за разположението на местата в залата и за цените на билетите, или такава просто липсва? И защо? Разбрах от къде мога да си взема билети, но не и колко ще ми струва за съответното място.... Thinking Защо не ми предоставят тази възможност чрез сайтовете им?
Много ми е странно,честно ...  ooooh!

# 1
  • Мнения: X
 Не са тайна, разбира се  Grinning На сайта на операта няма цени, но на сайта на  Eventim например има и цени, и места. А може просто да се обадиш в операта или в театъра - предполагам, че има телефони, и да ги питаш. За операта може да се резервират билети по телефона, но не знам при какви условия. Имам чувството, обаче, че от театъра или операта предоставят на разпространителите някакъв фиксиран брой и вид места, т.е., ако отидеш директно на касата да си купиш билет, ще имаш по-голям избор, защото ще видиш кои и колко реално са свободните места.

# 2
  • Мнения: 4 275
След като прочетох отговора ти, сладкарка, влязх в сайта на Ивентим. Остнанах изненадана и си казах: "Ето, видя ли все пак, че информация за цените на билетите и разположението на местата в залата има!"  Да но ... не във вид, от който с един поглед да ти стане ясно ... Може би очаквам нещо от сорта на: http://www.ticketpro.bg/events.php?id=255, примерно, разбира се - ясно и просто Simple Smile
Ще взема да им драсна по един мейл да ги питам защо се скръндзят за тази информация. Идеята ми беше, ако за дадено представление предпочитаните от места за закупени, да не си правя труда да ходя до касата ...  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт