Красимир Аврамов ли трябваше да спечели?

  • 21 698
  • 419
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Моят фаворит беше   Графа.А за човека-глас предпочитам нищо да не казвам  Whistling
Споделете и вие!

# 1
  • София
  • Мнения: 221
Този  К. Аврамов ми адски  противен  още  на времето  когато се мъчеше да се прави на Фаринели. Сега  не знам дали е напреднал в развитието си  но едва ли, а и изглежда много метросексуално и дразнещо Grinning

# 2
  • Мнения: 1 877
Този  К. Аврамов ми адски  противен  още  на времето  когато се мъчеше да се прави на Фаринели. Сега  не знам дали е напреднал в развитието си  но едва ли, а и изглежда много метросексуално и дразнещо Grinning
  Peace

# 3
  • Мнения: 1 558
Ами.....какво да кажа,пак ще се изложим  Confused Дано да съм лош пророк Praynig

# 4
  • Мнения: 940
И аз бях за Графа, ама уви...

Много ясно, че пак ще се изложим както всяка година.

# 5
  • Мнения: 539
Стига бе, той ли спечели?!?!? Shocked Точно вчера четох в жълт вестник, че имал богати спонсори, които платили за първото място ooooh!

# 6
  • Мнения: 1 877
Точно вчера четох в жълт вестник, че имал богати спонсори, които платили за първото място ooooh!
И ние това коментираме в къщи...

# 7
  • Мнения: 1 666
Даже не знаех кога е финалът на бълг. Евровизия. Докато снощи на едно прещракване на каналите не хванах обявяването на победителя! Останах на БНТ да чуя песента..... е, няма такова виене  Sick #Crazy

# 8
  • Мнения: 57
На мен песента ми харесва. Припевът е запомнящ се. Признавам фалшивееше на  доста моменти. Но честно казано никоя от песните не става за форматът на Евровизия. Никоя от песните не се открои и като перфектно изпълнение цялостно. За това от една страна се бяха погрижили организаторите, и озвучаването, и осветлението куцаше, от друга и самите изпълнители - при избора на песни, костюми, танци, клип, който да върви зад тях на видеостената. ooooh!

Държа да отбележа, че не смятам, че досега всяка година сме се излагали. Колкото и да не харесвам Мариана Попова, не мога да кажа нищо лошо за изпълнението й в Атина. Много силно и много надъхващо. А Вода просто няма нужда да коментирам,запомняща се песен, перфектно изпълнение и наистина шоу. Peace

Сега ще чакам да ме разкъсате Joy

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Sensoria, аз съм на същото мнение.
Но да допълня, че предпочитам Красимир Аврамов /поне е различен и има шанс с това да го забележат/, в сравнение с миналогодишните ни представители на Евровизия.

Иначе и аз бях за Графа и се чудя защо толкова малко проценти беше събрал.

# 10
  • Мнения: 1 558
Sensoria разбира се,че няма да те разкъсаме  HugОтносно песента „Вода„ не мога да кажа една лоша дума,но това е единственото ни добро представяне Thinking А Марияна Попова в Атина не ми направи никакво впечатление–нито добро,нито лошо Tired

# 11
  • Мнения: 57
TraYkovA, специално за Мариана тя тук ми беше много безлична и не ми направи въобще впечатление, но в Атина заради голямата сцена ли, заради доброто озвучаване ли, всичко изглеждаше много завършено цялостно.

# 12
  • Мнения: 453
Снощи добре, че беше Филип Киркоров да чуем нормални аплодисменти  Mr. Green
К. Аврамов докато го гледах си казах: "То бива тъпотия, ама това няма шанс!"
Е, явно има  Laughing

# 13
  • Мнения: 113
Всъщност в какво се изразява шеметната му кариера в САЩ?
Като гледам в сайта му...няма кой знае какви изяви...Има ли договор с музикална компания, колко албума досега е издал, клипове, сингли?
Не пасем трева все пак...

# 14
  • Мнения: 2 577
не ми хареса нито една песен - поне не за конкурс да се представят.
Марияна Попова  - къде го беше намерила този костюм ooooh!
А за победителя...
Първо този немощен като визия човечец, прегърбен,слаб, пък с доспехи на войник - е, гротескно ми изглеждаше, и то много.
Цялостната визия беше под всякаква критика, никакво съответствие на костюмите на певиците, танцьорите и певеца.
Народната певица имаше грозно тяло, а беше облякла рокля, плетена рокля, която очертаваше несъвършенствата и.
Другите две бяха пък в някакви черни рокли...
Е каква е идеята, да е нещо рицарско ли, какво ли, не стана ясно, ама въобще.
Краси трябва да поработи над визията си, грим, осанка или поне нещо да сложи и на главата си, че с тази оредяла коса изглеждаше като рицар в пенсия ooooh!
И да, пееше фалшиво!


Ще стискам палци за достойно класиране, все пак е българската песен Peace

Общи условия

Активация на акаунт