Схващане на ръката

  • 3 733
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Момичета, имам такъв проблем от година, а може и повече да е станало. Схваща ми се врата и дясната ръка и след няколко дни минава. С масаж, минава веднага. Правих си разни изследвания и косултации, но не откриха конкретна причина. Дайте съвет как да се преборя с тази неволя. Направо е ужасно, ръката като че не е моя, боли и нищо не мога да държа с нея.

# 1
  • Мнения: 1 820
Единственното което ми идва на ума е липса на магнезий  Thinking

# 2
  • Мнения: 4 433
И аз съм така от вчера,но ме боли ужасно мъдрец,....та почва от врата до палеца на ръката Tired
Ужасно усещане е,но може и нерв нещо да е Close

# 3
  • Мнения: 4 335
Мьжьт ми,като имаше прещипан нерв,така се схващаше.

# 4
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
прищипан нерв, ошипяване също не може да се изключи, асобено, когато  започва от врата.

# 5
  • Мнения: 93
Мьжьт ми,като имаше прещипан нерв,така се схващаше.

И как се реши проблема?
Аз пробвах масажи, ама това означава всяка седмица да ходя по два-три пъти на масаж. А и резултата е временен. Да взема да пия някакви таблети с магнезии...може да се реши проблема. Дори не знам и при кой специалист да отида. Уж се консултирах с най-добрите, пък нищо, за магнезия никой не спомена?!

# 6
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Мьжьт ми,като имаше прещипан нерв,така се схващаше.

И как се реши проблема?
Аз пробвах масажи, ама това означава всяка седмица да ходя по два-три пъти на масаж. А и резултата е временен. Да взема да пия някакви таблети с магнезии...може да се реши проблема. Дори не знам и при кой специалист да отида. Уж се консултирах с най-добрите, пък нищо, за магнезия никой не спомена?!

отивай на невролог. При прищипания нерв се усеща дърпане  със схащане. При ошипяване е по-различно ако има болки те са тъпи, схващането е по-осезаемо. Шиповете са по врата и гр. стълб.

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 12:16 от Mishel_

# 7
  • Мнения: 6
Имах такива проблеми с крака. Схващане което беше болезнено и продължително. Пих магнезий и засега всичко е наред  Grinning Но все пак иди на доктор

# 8
  • Мнения: 4 335
Мьжьт ми,като имаше прещипан нерв,така се схващаше.

И как се реши проблема?
Аз пробвах масажи, ама това означава всяка седмица да ходя по два-три пъти на масаж. А и резултата е временен. Да взема да пия някакви таблети с магнезии...може да се реши проблема. Дори не знам и при кой специалист да отида. Уж се консултирах с най-добрите, пък нищо, за магнезия никой не спомена?!
Невролог му постави диагнозата.Изписа му инджекции и след това се мажеше с някаква паста.Не помня да е ходил на масаж Thinking

Общи условия

Активация на акаунт