13 sedmizi bremenna s kafiavo techenie malki petna

  • 2 432
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Niakoi s podoben probme. Vsiakakva informaiza bi pomognala

# 1
  • Мнения: 826
Отиди задължително на лекар!!! Peace
  Естествено,има жени с подобни проблеми, които иначе си карат успешна бременност - не искам да те плаша. Но кръвотечение по време на бременност си е нещо сериозно и задължително трябва да го види гинеколог. Запиши си час възможно най-скоро и успех! Hug
 

# 2
  • Мнения: 57
Аз мисля,че незабавно трябва да посетиш гинеколога си.

# 3
  • Мнения: 105
Срещата ти с лекар трябва да е в най-скоро време. Аз бях с такава бременност. Успешна. Личи си по подписа ми, но задължително се свържи с лекаря си. Успех Hug

# 4
  • Мнения: 6 713
Освен че трябва да отидеш на доктор, трябва да си почиваш максимално! Ако си вкъщи, по-добре лежи направо. Аз имах такова течение, четох, че не е шега работа и почнах да си лежа по-повечко. Hug

# 5
  • Мнения: 6 274
Отиди на лекар...
И пиши на кирилица...

# 6
  • Мнения: 1 354
И според мен трябва да се консултираш с лекар възможно най скоро:)
Успех и лека бременност Hug

# 7
  • Мнения: 7 723
Аз имах подобни проблеми в тази седмица.
Три поредни пъти.
....и трите ми бремености завършиха със спонтанни аборти....
(просто споделям)
...а ти отиди на доктор. Незабавно!

# 8
  • Мнения: 1 554
отивай на лекар,не чакай ние да те съветваме Peace

# 9
  • Мнения: 5
Otidoh na lekar vednaga i na videozona vsichko beshe normalno, deteto beshe dobre, sarzebieneto beshe normalno, no prodalgavam da imam kafevi petna veche vtori den sled pregleda

# 10
  • Мнения: 7 723
Otidoh na lekar vednaga i na videozona vsichko beshe normalno, deteto beshe dobre, sarzebieneto beshe normalno, no prodalgavam da imam kafevi petna veche vtori den sled pregleda
Това, че плода се развива нормално и отговаря на г. с.
до някъде е добре. Това, че има сърдечна дейност- също,
но това, че имаш течение не е много добре
(въпреки, че някои майки са споделяли, че също са имали такова).
А щом и доктора казва, че всичко е на ред,
то тогава се поуспокой  Hug

# 11
  • Мнения: 6 274
Otidoh na lekar vednaga i na videozona vsichko beshe normalno, deteto beshe dobre, sarzebieneto beshe normalno, no prodalgavam da imam kafevi petna veche vtori den sled pregleda
А лекарят ти какво каза за тези "петна" ?  Thinking
Защото може да са всичко друго, но не и "нормални"....

# 12
  • Мнения: 955
И аз имах такива течения - веднъж в края на втория месец и веднъж в началото на четвъртия. И двата пъти лежах в болница. Течението продължаваше 2-3 дена, но поне 1 седмица не мръднах от леглото. Бременността ми беше успешна, но много се пазих в началото. Защо не поискаш друго лекарско мнение  newsm78?

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
През 1вата ми бременност имах кървене (леко) във втори месец. Лежах за задържане две седмици в б-ца. 1вата седмица бях на инжекции (по n на брой), 2рата седмица бях на хапчета. След това не съм имала проблеми. Бременността ми завърши успешно.

# 14
  • Мнения: 4 490
Аз лежах два пъти в болница заради такова течение. Беше ми отлепена плацентата (на два пъти), слава богу, нищо фатално не се случи, балгодарение на лекарите. Това, че е кафяво означава, че не е прясна кръв, но това вече какво значи, не знам.

Общи условия

Активация на акаунт