Тайната на вселената

  • 5 776
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 394
                                                              Здравейте мили хора!"Знаете ли,че ние можем да бъдем това,което искаме?Знаете ли,че само с мисъл и спокойствие можем да постигнем всичко?Това е тайната на успеха,парите,късмета и всичко за което се сетите.Тайната е била разгадана от велики личности,като Аристотел например и те са я използвали през целият си живот,но са я пазили само за себе си.Защо ли-защото са искали да имат известността ,властта ,успеха-само те и никой друг.Едва днес тя става достояние на обикновенния човек.Не това не е шега!Всеки един от вас може да богат,щастлив,известен-стига да разбере тайната и да я прилага в живота си.Пробвайте!Просто трябва толкова да е силно желанието ви,че да можете да си представите,че вече притежавате това ,което сте си пожелали!Това е!Повтаряйте всеки ден желанието си и то ще ви се сбъдненякой ден!Но не бива да се отчайвате-на вселената и трябва време ,за да устрои така нещата,че вие да получите това,което искате.Това е тайната."
Какво мислите по въпроса,гледали ли сте филма и как си го обяснихте?

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 12:53 от dodyniki

# 1
  • Мнения: 2 013
Темата е потенциално хубава. Но махни червените ярки букви, бъркат в очите.

И, да, много неща са ми се случвали, защото съм ги пуснала като желание във Вселената...

# 2
  • Мнения: 1 212
M - да ... и аз бих се включила след като се намялт буквите и промени цвета ..
Непосилно е да се чете така, още повече, че и шрифта на текста в линка също е бая голям  Tired

П.С. В този вид темата звучи доста сектанТски .
/ а аз звуча неграмотно/

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 22:03 от Magesta

# 3
  • Мнения: 419
Филмът "Тайната" вече е обсъждан, макар и не с червени букви с такъв размер  Shocked.

# 4
  • Мнения: 342
Има и цял филм за това на който му се гледа. http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=122230&hit=1

# 5
  • Мнения: 212
M - да ... и аз бих се включила след като се намялт буквите и промени цвета ..
Непосилно е да се чете така, още повече, че и шрифта на текста в линка също е бая голям  Tired

П.С. В този вид темата звучи доста сектански

Темата си е баш сектантска. И не могат да се намалят буквите и да се махне червеното защото точно това е целта на сектантската тема - да дразни очите...

Винаги съм се чудил как може изобщо да има такива заблудени и загубени хора като автора на тая тема...
И кой мъж ги търпи не ми е ясно... Ужас...

Много ме кефят изречения като това например 
"Това е тайната за всичко - тайната на неограниченото щастие, здраве, пари, отношения, любов, младост – всичко, което някога сте искали." Баси простотията.

# 6
  • Мнения: 592
Лозето не ще молитва, иска мотика!

# 7
  • Мнения: 25 571
Само "линкО" не бях чела в този форум, но вече и това научих. Мдам, правилният шопски диалект, нали така беше?
Благодаря за ограмотяването!

# 8
  • Мнения: 2 792
 Чувствам се прекрасно след това, което прочетох. Дори не осъзнавах, че собственото ми благополучие ще доведе до Вселенско равновесие, повече няма да бъда такъв егоист и да се разграничавам така от вселената.

# 9
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Много ме кефят изречения като това например 
"Това е тайната за всичко - тайната на неограниченото щастие, здраве, пари, отношения, любов, младост – всичко, което някога сте искали." Баси простотията.


На времето продаваха едно нещо за мазане, което се казваше "японско чудо"......горе-долу така го рекламираха по битаците. А  и за ревматизъм ставаше плюс горепосоченото.

# 10
  • Мнения: 25 571
Виетнамско чудо. Със сигурност помагаше повече от тайната на Вселената.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 212
За Тигровата мас ли хортувате ... ?
Една червена кутийка с размер на монета от левче ,
дето по смрад надминаваше и най-големите очаквания ?

# 12
  • Мнения: 2 448
Крайно, та чак дразнещо! Червеното е най малкия проблем.

# 13
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Виетнамско чудо. Със сигурност помагаше повече от тайната на Вселената.  Mr. Green

  doh наистина така се казваше.  Thinking Ама като не съм се мазала  с него,   когато е трябвало и виж как съм амнезирала  с годините  Tired

# 14
  • Мнения: 2 353
  Вярвам, че човек има изпитания, които трябва да преодолее и да се научи на много неща, вярвам и че човек има избор за повечето неща, които се случват в живота му, но този филм ми прилича на VS Телешоп "Космодиск за прекършените мечти". Ако човек е решил да фокусира мислите си върху нещо красиво, може да го направи за нещо много по-стойностно от материалните неща. Ако му трябва просто лъскава кола, да бачка.

Общи условия

Активация на акаунт