Противогрипни лекарства и химиотерапия?

  • 2 732
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте!Искам  да попитам нещо за майка ми ,в момента й правят химиотерапия и е силно хремава,накашля,или е вирус или е изстинала!Но какви лекарства може да пие?Четохме ,че не е желателно парацетамола.Изобщо много от лекарствата не са препоръчителни при онкоболните!Пила е само осциококциум и смучещи за гърло!

# 1
  • Мнения: 3 830
Химиотерапията доста отслабва имунната защита и трябва много да се пази и да взема имуностимулатори. На майка ми, която също мина през химио- и лъчетерапия, й препоръчаха Саменто.
Това знам. Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Сутрин да похапва мед с орехи и лимон. На моя приятелка, когато и правиха химиотерапия и препоръчаха тази смес сутрин на гладно по няколко лъжички.

# 3
  • Мнения: 1 820
Саменто е добре.Баща ми го пиеше през целия период,Не знам от него или не,но всички кръвни показатели бяха като на здрав,а той беше много болен.
Иначе орехи с мед и лимон е супер. Peace

# 4
Благодаря ви за отговорите!Е,значи от аптечните лекарства няма нещо което да може,но все пак ако се задълбочават нещата сигурно ще трябва нещо по-сериозно.Иначе ще вземем саменто.А орехи,мед и лимон заедно ли се разбъркват?

# 5
  • София
  • Мнения: 5 074
Най-добре е да направи консултация с химиотерапевта си.
Той  ще и назначи лечение.
Мед и лимон е добре, също и кайсиеви ядки.
Стафиди - вечер се заливат със вряла вода. Сутрин се изяждат и се изпива водата. Но това е само за вдигане на левкоцитите.

Общи условия

Активация на акаунт