Конденз по пода

  • 1 235
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Здравейте момичета. Изчетох всичко, но не намерих разрешение на проблема си.
Кухнята ми е изнесена на балкона, който е приобщен, но балкона на съседите отдолу е отворен. Заради температурната разлика,през зимата имам локви по плочките на пода, като казвам локви - въобще не преувеличавам. Знам, че ако се направи изолация на тавана на съседите под нас, проблема ще се разреши или най-малкото ще намалее, но с тях не може да се говори.....Първо са под наем и въобщи не ги интересува, второ са изключително некомуникативни и трето са с малко бебе и ми е ясно, че при наличието на бебе, на никой не му е приятно разни майстори да се размотават и да ти цапат.
Та въпроса ми е мага ли да направя нещо, без да съм зависима от тях. Казаха ми, че ако разбия плочките и слажа фибран под тях, след това замазка и нове плочки, може би проблема ще се разреши.....
Сблъсвали ли сте се с това?
Ще съм благодарна на всякакви съвети и кментари.

# 1
  • Мнения: 77
ее лоша комбинация с тея съседи, а една изолация колко бързо ще ти реши проблема......

# 2
  • Мнения: 4 380
Разбира се, това си е твой проблем. От къде накъде ще се занимават съседите за това че ти си си остъклила терасата пък не си си направила изолация.

При такива случаи на пода на студената част се прави задължително добра изолация (вътрешна), а ако има плочки е хубаво и подово отопление да се прекара.

# 3
  • Мнения: 3 830
Разбира се, това си е твой проблем. От къде накъде ще се занимават съседите за това че ти си си остъклила терасата пък не си си направила изолация.

При такива случаи на пода на студената част се прави задължително добра изолация (вътрешна), а ако има плочки е хубаво и подово отопление да се прекара.

Точно така мисля и аз Peace.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Разбира се, това си е твой проблем. От къде накъде ще се занимават съседите за това че ти си си остъклила терасата пък не си си направила изолация.


Точно така Peace Ние също сме си приобщили терасата, но пода е  изолиран с фибран. Нямам такива проблеми. Остава ти да си рабиеш плочите и да си сложиш изолация.

# 5
  • у нас
  • Мнения: 5 710
ее лоша комбинация с тея съседи, а една изолация колко бързо ще ти реши проблема......

точно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт