Добър специалист в София

  • 755
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 181
Здравейте! Simple Smile
Зная, че по темата е писано много и четох много, но с риск да ядосам някого, който е писал вече, реших да пусна отново такъв въпрос. Имам си детенце на 3 годинки и половина вече. Трудно забременях, но все пак стана. Не бях се запитвала много защо не успяваме и в един момент се получи. Когато ми определиха бременността, видяха двурога матка. Предлагаха ми серклаж, пих магнерот и не знам още какво. Не взех на серизно лекарите като ми казваха да се пазя, защото се чувствах добре и до края на 8-ми месец си ходих на работа дори и то по 12-13 часа на ден. Родих със секцио 2 седмици преди термин и седмица преди планово секцио. Всичко беше относително сериозно до момента, когато ми казаха, че всъщност матката ми май е двойна и двойна бомбирана шийка и т.н. На 8-ми месец след раждането ми дойде мензиса за първи път и така си тръгна всеки месец - кърмих година и 7 месеца. След като спрях да кърмя започна кървене по време на овулация. От тогава до сега - вече две години все ходя по лекари - един, втори, трети - всеки с различни мнения. Една лекарка даже ми каза, че е нормално при двойната матка кървенето и било до някъде хубаво, защото поне знаеш кога си в овулация и се предпазваш от забременяване. Аз обаче не искам да го приема за нормално. Иска ми се да мина преглед при специалист в София, защото искам да имам поне още едно бебенце, а ме притеснява, както това кървене, така и самата структура, която имам. Прочетох добри думи за д-р Мазнейкова от МБАЛ - Св.София и за д-р Тюфлекчиева от Майчин дом. Ако някой знае също добър специалист или има подобен на моя проблем, ще се радвам да се намерим и да поговорим по темата. Благодаря ви предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 2 343
Прочети какво е писала Hariela, мисля, че тя имаше подобен проблем.

# 2
д-р Тюфекчиева ще ти помогне в твоя случай. МОя приятелка имаше подобен проблем и сега след операцията всичко е наред. Дете няма, защото все още е соло, но поне цикъла се нормализира, хормоните влезнаха в норма, няма болки и странни течения ит.н. Можеш да и се довериш без проблем. успех

Общи условия

Активация на акаунт