Искам да забременея , а не се получава.

  • 1 125
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Преди  година ми правиха операция имах киста и ми махнаха 1 яйчник и част от другия и ми казаха  , че до 1година трябва да забременея защото има вероятност да остана без деца. А тая лекарка която ходя при нея ми каза че не е проблем като имам половин яйчник може през покоино да си забременея. Пих около 6 месеца дуфастон но полза никаква. От 5 месеца работя в Дания и имах болки в корема и отидах на лекар , казаха ми че е всичко ми било на ред, но ми направиха кравен тест за да разберяли да ли мога да има деца или не НАПРАВО ОНЕМЯХ . Това наистена възможно ли  newsm78. Моля ви помогнете ми дай те  ми някакав съвет , а толкова много искам да си имам детенце, с тая мисъл лягам и ставам.
 

# 1
  • Мнения: 2 261
Може би са ти изследвали хормони.
Искали са да проверят яйчниковия резерв.
Какъв е резултатът?
Лично аз съм плод на четвърт яйчник.
Ще станеш мама!
Вярвай!

# 2
  • Мнения: 683
Казали са ти до 1год.защото след операция често се получават сраствания

# 3
Здравей те,много съжалявам за случилото ти се,но ако много силно го искаш знаи че ще стане.Повярваи и ще видиш че скоро ще се сдобие с една малка рожбица.Надеждата последна умира.УСПЕХ МИЛА ПОЖЕЛАВАМ ТИ ГО ОТ ВСЕ СЪРЦЕ Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 35
Имай вяра,не се притеснявай трябва да вярваме че всички ще станем майки Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 212
Взимането на кръв е за хормоните,то това е първата стъпка.Не задълбавай много в тревожни мисли,защото най важно е да си спокойна  за да има положителни резултати Hug

Общи условия

Активация на акаунт