Форверк - уникална система за почистване ?

  • 12 303
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, бих искала да се обърна към всички, които могат да дадат мнение за тази система за почистване - Коболт на фирмата Форверк, защото на мен ми я демонстрираха в къщи и сега преди да я взема искам мнение от хора които са я ползвали! Дали ние българите сме си мнителни или много са ни лъгали не знам, ама ми се иска някой да ми потвърди предимствата  преди да я взема, защото на мен ми се стори страхотна Simple Smile . Едно мило момиче ми я показа в къщи и всичко беше невероятно Simple Smile - изпра ми килима и матрака и то със "сухо пране" (изпра страхотно и веднага изсъхна с някаква страхотна нова технология, която я нямало никаде), филтрира въздуха докато чистиш, компактна е, изтупа ми матрака и килима, преди това и сега е толкова свежо и приятно, но дали това е само демонстрация или е истина и като я взема ще прави ли същите чудеса? Много ще се радвам да споделите мнението си! Защото се опитах да намеря информация в нета и попадам само на чужди сайтове с информация за Коболт - не е ли известна тук, а се твърди, че е с повече предимства от така познатата ни рейнбоу? В Германия е била мечтата на всяка домакиня, а австрийците я нареждат на първо място от няколко марки, сред които и електролукс и рейнбоу? А тук не сме я и чували или само аз не съм се запознавала до момента с нея? Момичета, от това което видях системата е невероятна, но моля дайте и вие мнението си! Благодаря ви, предарително Simple Smile !

# 1
  • Мнения: 498
За първи път чувам за Форверк,ще ми е интересно да следя.Аз лично имам рейнбоу от 1995 год.,преди две години пък си взехме последният им модел.Много съм доволна,прави всичко ,което ти изреждаш.Чисти ,пере,тупа въобще това е една от любимите ми домакински вещи

# 2
  • Мнения: 7
И аз имах намерение да си взема Рейнбоу и случайно разбрах за тази Форверк. Предложиха ми демонстрация и аз бях малко скептична, но реших да погледна, все пак, преди да я отхърля.  Но от това което видях съм много впечетлена - рейнбоу е по-голяма и сравнително по тежка, рейнбоу пере с вода и има период на съхнене след това, а от форверк съм очарована, че се използва прах, който е като пране в снега Simple Smile, а след малко е сухо всичко, и в същото време изпрано Simple Smile праха е уникален и даже да остане от него и след това малката да лази по килима и да лапне от него е абсолютно безопасен Simple Smile . Прочетах някаде, че рейнбоу може да се забрани да се внася в страни от европейската общност, защото не пести енергия, а и не може да се рециклира. Попитах за тази Коболт на Форверк и ме увериха, че тази е със сартификати и екстри, призната е в цяла Европа и е с каквито ви хрумнат печати и награди за качество и дизайн.  Моля споделете, ако имате някакви наблюдения ,вече! Аз следя, защото съм много любопитна какво е мнението на другите, а когато я взема и започна да я ползвам ще споделя мнението си Simple Smile .

# 3
  • Мнения: 1 064
колко струва това чудо?

# 4
  • Мнения: 4 111
Каква е приблизително цената му?

Бланка, сега видях, че повтарям въпроса ти.

http://www.eurodom-bg.com/letter/ това същото ли е?  Thinking

# 5
  • Мнения: 13
някаква страхотна нова технология, която я нямало никаде), филтрира въздуха докато чистиш,
...
В Германия е била мечтата на всяка домакиня, а австрийците я нареждат на първо място от няколко марки, сред които и електролукс и рейнбоу
...
форверк съм очарована, че се използва прах, който е като пране в снега
...
праха е уникален и даже да остане от него и след това малката да лази по килима и да лапне от него е абсолютно безопасен
...
със сартификати и екстри, призната е в цяла Европа и е с каквито ви хрумнат печати и награди за качество и дизайн
Мисля, че си много наивна.

# 6
  • Мнения: 6
Ако простира и глади я взимам веднага  Naughty Joy

# 7
  • Мнения: 7
Каква е приблизително цената му?

Бланка, сега видях, че повтарям въпроса ти.

http://www.eurodom-bg.com/letter/ това същото ли е?  Thinking

да това е фирмата, не бях питала за техен сайт, но днес като ми донесоха това, което си избрах и потвърдиха, че е техния сайт. За цена ми е трудно да ви кажа, защото можеш да си вземеш каквото ти трябва, т.е. има няколко варианта, в зависимост от това което ще ползваш - има за чистене и полиране (за плочки и ламинат, до колкото разбрах), има за пране и тупане има и други, но мен ме интересуваше това за прането и тупането и това си взех. Момичето имаше някакви схеми и в различните периоди правят различни отстъпки от редовната цена, както ако си я вземеш на демонстрация получаваш допълнителна отстъпка. Изненадаха ме и с подаръци, което за мен си беше много приятна изненада. Днес ми казаха, че започвали някаква нова кампания Simple Smile - "старо за ново"  Simple Smile каквото и да е това .
Възможно е и да съм наивна, но на мен това много ми хареса и за мен е невероятна система за почистване.  Когато ми я донесоха днес нямах търпение да я изпробвам и да проверя истина ли са тези неща (забравих да ви кажа, че когато момичето ми я показваше, сама си лапна от праха с който се пере - той е бил целулоза и се правил от дървесни трици - не ми се вярва да си го слага така смело в устата, ако е вреден).
Изпробвах си я сама и резултата е страхотен. Изпрах си всичко и цветовете така се освежиха. Без да преувеличавам цялата ми къща мирише на пролет Simple Smile Simple Smile . А що се отнася до това как чисти - бих казала, че е почти без конкуренция и го казвам най отговорно!
Момичета, който има възможност да си я вземе - няма да съжалява! За мен е най-доброто което съм виждала. За който не вярва може да поиска да му я покажат в къщи и сам да се увери. Никой не те задължава да купиш.
Аз се радвам, че съм толкова наивна и си имам това чудо в къщи Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smileда това е фирмата, не бях питала за техен сайт, но днес като ми донесоха това, което си избрах и потвърдиха, че е техния сайт. За цена ми е трудно да ви кажа, защото можеш да си вземеш каквото ти трябва, т.е. има няколко варианта, в зависимост от това което ще ползваш - има за чистене и полиране (за плочки и ламинат, до колкото разбрах), има за пране и тупане има и други, но мен ме интересуваше това за прането и тупането и това си взех. Момичето имаше някакви схеми и в различните периоди правят различни отстъпки от редовната цена, както ако си я вземеш на демонстрация получаваш допълнителна отстъпка. Изненадаха ме и с подаръци, което за мен си беше много приятна изненада. Днес ми казаха, че започвали някаква нова кампания Simple Smile - "старо за ново"  Simple Smile каквото и да е това .
Възможно е и да съм наивна, но на мен това много ми хареса и за мен е невероятна система за почистване.  Когато ми я донесоха днес нямах търпение да я изпробвам и да проверя истина ли са тези неща (забравих да ви кажа, че когато момичето ми я показваше, сама си лапна от праха с който се пере - той е бил целулоза и се правил от дървесни трици - не ми се вярва да си го слага така смело в устата, ако е вреден).
Изпробвах си я сама и резултата е страхотен. Изпрах си всичко и цветовете така се освежиха. Без да преувеличавам цялата ми къща мирише на пролет Simple Smile Simple Smile . А що се отнася до това как чисти - бих казала, че е почти без конкуренция и го казвам най отговорно!
Момичета, който има възможност да си я вземе - няма да съжалява! За мен е най-доброто което съм виждала. За който не вярва може да поиска да му я покажат в къщи и сам да се увери. Никой не те задължава да купиш.
Аз се радвам, че съм толкова наивна и си имам това чудо в къщи Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 8
  • Мнения: 7
Забравих да Ви кажа, че имам приятели в Германия и тях ги питах Simple Smile казаха ми, че в Германия е много рядко в някоя къща да няма Форверк! Усмихнаха ми се и ми казаха, че за тях марката рейнбоу не е от най предпочитаните системи. Конкуренцията е с Кирби, Цептер и Електролукс, но Форверк е много много добре позната и в много голям процент от случаите е предпочитаната!

# 9
  • Мнения: 4 111
deney, имах съмнения, вече нямам. Правиш открита реклама, а въртелите с цената ги знам. Консултант си. Информирах модератор.

# 10
  • Мнения: 1 064
колко струва това чудо?

Простият ми въпрос не получи отговор, а на сайта естествено няма нищо в цифри.
Подозирам, че сумата е 4-цифрена.

# 11
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Лилянчо права си.
Коя майка току що регистрирана пуска тема направо в Нашия дом.Та аз първите няколко месеца четях и давах само отговори.

# 12
  • Мнения: 7
имах регистрация с ник "доброслава" , но след като преинсталирах операционната си система не можех да си намеря паролата и се регистрирах на ново! не мога да си спомня на кой и-мейл съм си направила регистрацията преди това (което е някъде 2005год.) и съответно няма как да си видя новата парола, като ми я пуснат!
Последната тема която четох тук беше за псориазиса и за екскурзии до Доминиканската Република.  За който се съмнява в думите ми би могъл да погледне - аз съм регистрирана със същия ник в продавалника и до сега не съм имала никакъв проблем!
Това е присъщо за мен - когато нещо много ми хареса искам да кажа на колкото се може повече хора, от една страна, а от друга темата я пуснах, за да видя отзиви преди да ми я донесат, защото се притеснявах дали е истина това или е рекламен трик, а аз се хванах и на първо-сигнална я купих веднага. Що се отнася до цената - реших, че ако я пусна ще е реклама, защото е на половината от цената за рейнбоу! Ако ренбоу е четирицифрено число, но в евро - тази е четирицифрена в лева!
Бих искала да Ви попитам, ако някой си купи LCD телевизор и Ви каже, че цената варира в зависимост от модела, ще кажете ли че това е реклама, защото не ви  е казал колко точно го е взел?
Започвам да съжалявам, че пуснах темата, като желанието ми беше да сондирам мнение с хора, които са я ползвали до момента и да чуя отзивите, защото я очаквах, но не знаех какво точно чакам, а след това се зарадвах толкова много, че не е поредния рекламен трик с който се подлъгваме за какво ли е през последните няколко години и толкова бях ентосиазирана, че ми се искаше да разкажа на всики, за да могат да сравнят преди да се хвърлят на рейнбоу (защото много хора ползват рейнбоу и за малко и аз да се излъжа да си взема!

# 13
  • Мнения: 1 064
Аз не познавам ни един, който да ползва Рейнбоу. Ако искаш да си полезна, можеш да напишеш, че цената варира от---до, като най-евтиният модел включва еди какво си, а най-скъпият - еди какво си. Ще е по-кратко от предните ти постове.

П.С За мен това не е реклама. Ще ми трябват много повече от 1 мнение, за да ме убедят да си купя стока за повече от 50 лв.

# 14
  • Мнения: 7
а не мислите ли, че е по добре да пусна една в продавалника и да я продавам, като я опиша, отколкото да пускам тема тук? Много голяма конспирация е това Simple Smile
щеше да е много по лесно да пусна една там и да продавам няколко, докато мога, от колкото да влизам в такава сериозна схема, като пускам тема тук и да чакам някой да намери сайта и да го пусне  newsm78 (аз дори не знаех сайта им)... не съм си пуснала никъде телефон за връзка или какъвто и да било друг начин за връзка.
ооооо разглеждайки сайта им видях, че са в Пловдив, а аз съм от София и няма как да съм консултант или поне да има някаква връзка с мен - никъде няма нито моето име нито телефон???).

Общи условия

Активация на акаунт