От кога царевични пръчици

  • 10 157
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 302
Мили мамчета седя си на дивана и си хапвам царевични пръчици а на малкия му потекоха лигите отстрани.Та се чудех от кога мога да му давам да си ги смуче.Извинявам се ако има вече такава тема.Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 498
започнах след 5 месец ,давах LOTTO,защото не залепва на небцето като повечето цар.пръчки ,а се топи

# 2
  • Австрия
  • Мнения: 143
дай му да опита ,не виждам друг проблем ,освен Че са доста соленки.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 890
Ако зависи от мен- никога. Това е напълно излишно и вредно.Не мисля, че има смисъл да се дава на децата да опитат от всичко, което възрастните ядат или пият.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 735
Ако зависи от мен- никога. Това е напълно излишно и вредно.Не мисля, че има смисъл да се дава на децата да опитат от всичко, което възрастните ядат или пият.  Peace
Peace
Боклук,пълен с консерванти и оцветители,който ще си навакса в училищна възраст.Като се дояде нещо на дъщеря ми съм оставила купа с плодове и да си избира.Ние с мъжа ми единствено се чудим кога да и разкрием шоколада,но май няма да е скоро.

# 5
  • Мнения: 690
на година и половина не съм дала, мисля да не давам скоро   Peace не се сещам да има нещо полезно в тях  newsm78  не ям неподходящи неща пред детето  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Ако зависи от мен- никога. Това е напълно излишно и вредно.Не мисля, че има смисъл да се дава на децата да опитат от всичко, което възрастните ядат или пият.  Peace

 Peace

Ако толкова ти се яде нещо, неподходящо за 8-месечно бебе, не го яж пред него.

# 7
  • Мнения: 15 379
Никога не е опитвал, може и да не ми вярвате, но е истина.

# 8
  • Мнения: 30 966
Опитвам се да не давам, защото са вредна храна. Peace

# 9
  • Мнения: 1 763
Царевичните пръчки наистина са неподходяща храна за малко дете. Моят син също иска да опитва всичко от масата. Когато ядем нещо, което не искам  той да яде, му давам парченца сирене или кашкавал, които винаги присъстват в моето меню. Засега се лъже, да видим докога  Grinning

# 10
  • Мнения: 10 982
Такива боклуци вкъщи не ядем. Докато можем да контролираме положението, дъщеря ни също няма да яде.

# 11
  • Мнения: 139
Аз вчера за първи път и дадох Зайо Байо,но тя не го хареса така или иначе Peace

# 12
  • Мнения: 165
След годинка започнах да му давам  бестини с лешник и фъстък, не често, но все пак давам. Не бих дала пуканки от рода на Зайо байо и разни там други измислени. Много мнения ще чуеш и то най- вече против- не се връзвай много, тук повечето са вманиачени майки, неприемащи друго мнение, различно от тяхното. Peace

# 13
  • Мнения: 15
Вие наред ли сте да давате пръчки,снаксове и чипсове на деца?Опазете ги от тези отрови.
И никакви кренвирши,маргарин,снаксове и разни такива! #2gunfire

# 14
  • София
  • Мнения: 1 168
Не си спомням откога му давам,но мисля,че най-вредното в тях е солта.Затова му купувах Царевин,няма никаква сол вътре и са по-диетични и безобидни от царевичните пръчици  Peace

Общи условия

Активация на акаунт