Окосмяване, РАК НА ГЪРДАТА или .... ДИАНЕ 35 помага ли??

  • 3 677
  • 7
  •   1
Отговори
На 25 години съм и имам проблем с окосмяването:( Пих ДИАНЕ  четири години - първите 2год. по 6 месеца с прекъсване от 1 месец; после пих цяла година без прекъсване и сега от една година ги спрях сама:( докато ги пиех окосмяването беше по-малко,но го имаше. Странични ефекти нямах - не напълнях....Преди една година бях на мамолог и ми откри някакво образование. И така се започна Sad Профилактични прегледи, изследвания...Първо твърдението беше че е от ударено, после се появи и на другата ми гърда и станаха повече. После намаля размера им. И така като питам какво ми е казаха ми че имам разширени канали...Чудя се дали може да е от Диане-то:( Не знам вече какво да правя и при кого да ида,за да ми помогне. Докато пия диане космите ми растат по-бавно и ОК..Но спра ли го... ooooh!
Не зная какво да правя...Няма ли опитни лекари към които да се обърна и да ме излекуват.
Лекува ли се въобще това или цял живот ще съм си така:(
Ще мога ли да имам един ден деца.....
Рак на гърдата ли имам? От окосмяването ли е или от какво???
Къде има лекар сигурен в отговорите на тези въпроси:((
Помага ли лазерната епилация?
 Praynig Моля ви ако можете да ми помогнете:)
Мерси

Последна редакция: чт, 04 авг 2005, 11:01 от alexrumi

# 1
  • Мнения: 945
Миличка, мноог добре те раzбирам zа проблема ти с това пусто окосмяване Hug. За съжаление не мога да ти помогна Sad, мога да те успокоя само, че не си сама...

И аz съм така, косми навсякъде ooooh!, обеzкосмявам почти всичко... Ръце, крака, мустачки, бакенбарди... Писнало ми е вече... Сега последно време гледам как косъмчетата по корема ми zапочвата да ставт все по големи и се чудя там дали да не почна да ги скубя..

Колкото до това дали можеш да има8 деца един ден, раzбира се, че ще имаш.. Такива глупави мисли да вzемеш и да си ги иzбиеш от главата, ок? Космите не винаги оzначават хормонални проблеми... Но zа да си по сигурна иди на лекар (гениколог) и поискай да ти направят иzследване на хормоните... Когато раzбереш, че нямяш проблеми с тях, поне ще спреш да си мислиш zа такива неща като няма да имам бебе... Глупости са това...

А zа прпоблемите ти с гърдите, наистина нищо не zнам...

# 2
  • Мнения: 7 640
посъветвай се с гинеколог-ендокринолог, не са много такива специалисти.

# 3
мерси за подкрепата
да ти кажа почнеш ли веднъж да ги махаш космите стават още по големи и гъсти и гадни затова не пробвай на корема
а при мен не са само по ръцете и краката -там както и да е
но мустачки, малко брадичка,малко по корема и само ги махаш Sad
на лекар ходих и затова пих диането
но спра ли го - почват да растът
трябва постоянно да го пия за да не растат толкова често
няма ли начин да спрат или може би трябва да посетя друг лекар ooooh! да сменя този прии който си ходя сега
да чуя друго мнение не знам:(

# 4
  • Мнения: 1 655
Аз мога да те посъветвам да отидеш при класически хомеопат. Хомеопатията се справя с болести, които стандартната медицина може само да подтиска, но не и да излекува. Ако решиш, мога да ти дам координати на добри класически хомеопати.

# 5
  • Мнения: 9 089
То първо хормоните трябва да се видят как са, тогава да се пият такива хапчелъци newsm78
В крайна сметка, можеш да смениш Диането с нещо по-добро, но това лекарят ти трябва да го реши. Но наистина, не е лошо да изследваш хормонките, сега особено като са през касата Wink Недей да мислиш глупости и да си втълпяваш разни неща Heart Eyes
Ако искаш, смени лекаря, но намери някой специалист ендокринолог, ако конкретно за космите се притесняваш. Той ще ти види и хормоните когато ги направиш и ще прецени какво да правите от там нататък.

# 6
  • Мнения: 105
Аз знам един гинеколог-ендокринолог, др. Николай Генов се казва, доста е добър, но не пазя координати.. Някъде близо до 5-те кьошета се намираше, може да пуснеш някоя търсачка.

Според мен не трябва сама да си решаваш какво да пиеш и кога да го спираш, още повече без хормонални изследвания.

Лекарите могат да ти помогнат за причината, хормони, поликистоза или нещо такова, обаче окосмяването ще трябва да го махнеш по друг начин... Фотоепилацията май е доста скъпичка за съжаление, иначе помага.

# 7
  • Мнения: 127
Привет! Искам само да те успокоя. Аз имам същия проблем и мислех, че няма да мога да имам деца. Сега, обаче, знам, че това не е пречка. Приеми го като козметичен дефект и се бори с него, но преди това се консултирай с ендокринолог - за твое успокоение.
 

Общи условия

Активация на акаунт