След кой прием имаше ефект?!

  • 1 860
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте, маминки!
Имам си втора дъщеричка на 10 дни. От вчера й започнаха коликите, и започнах да давам БиоГайа. Много се мъчи милата, а и аз покрай нея. Педиатърката каза, че след 2 седмици се появява ефекта от капките, което хич не ме успокои. Моля да споделите ако някой ги е ползвал, след кой прием имаше ефект, макар и слаб?

# 1
  • Мнения: 2 448
Капките леко облекчават, но напълно минаване на коликите става като му дойде времето.  Simple Smile
В случая с моето бебе на 2 месеца и половина отшумяха. До тогава яко гърч.  Confused

# 2
  • София
  • Мнения: 280
Ние бяхме със Саб симплекс и имаше ефект, ама нашите продължиха до към 5 месеца

# 3
  • Мнения: 175
Ама нали тези сега ги водели най-добрите и би трябвало да са с по-добър ефект. Иначе първия път и аз давах Саб

# 4
  • Мнения: 6 711
Аз давах Саб и ми казаха същото - че действат с натрупване. Мисля, че трябва да минат поне няколко дена.

# 5
  • Мнения: 959
Честита рожба. Да ти е жива и здрава.  bouquet

Тези капки не съм ги давала - давах Саб.

Нали знаеш, че няма ефикасно средство срещу колики?!  Wink

Давала съм капки повече, за мое успокоение, че правя нещо за да облекча болките, а не защото  вярвам, че помагат в действителност.

# 6
  • Мнения: 1 763
Аз давах Еспумизан. Няколко дни след първоначалния прием започнаха да действат, давах ги на всяко хранене някъде месец и нещо и определено имаше ефект. Това си зависи и от детето, при някои нищо не помага.

# 7
  • Мнения: 2 746
В повечето случаи нищо не помага. Аз съм против да се дава каквото и да е. Peace

# 8
  • Мнения: 9 973
честита дъщеричка.Аз първия месец от страх давах само чайове-бебезан,на Хип.2-я САБ,3-я бейбинос.От последните съм най-доволна,колики имахме до 7м.

# 9
  • Мнения: 2 374
Честита дъщеричка!Да ти е жива и здрава. Hug
Аз давах Еспумизан и чайчета на Хип-изобщо не е имала колики.

# 10
  • Мнения: 1 558
Честита рожба. Да ти е жива и здрава.  bouquet

Тези капки не съм ги давала - давах Саб.

Нали знаеш, че няма ефикасно средство срещу колики?!  Wink

Давала съм капки повече, за мое успокоение, че правя нещо за да облекча болките, а не защото  вярвам, че помагат в действителност.
Така е,май ефекта от капките е по-скоро за успокоение на майката Confused

# 11
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Честито бебче! Аз съм давала на децата си Саб симплекс. Според мен успокояват веднага, но за кратко време. То много зависи и от коликите на бебчето, де.

# 12
  • Мнения: 141
Бебо и сега от време на време има колики,иначе Био Гайя-та подейства  веднага.Но нея за съжаление я пробвах чак когато бебо беше на 5 месеца.Иначе кой знае какви резултати нечакай.Както са казали мамите капките са за успокоение на нас самите!С повече търпение и нежност коликите минават.Това си е период,който се изживява няма начин! HugНа мен лично много ми помогна ,повече от каквито и да било капки,носенето в слинг.Моментално успокоение и коликите изчезваха като с магическа пръчка!

# 13
  • Мнения: 344
Честито!Да ти е жива и здрава.Аз давах колийф и бях мнооого доволна.Малко са скъпички /цената варира в различните аптеки от 24лв на Марешки до 28-30лв в останалите/. , но пък забравих за коликите.Мъника ги понесе доста леко с тези капки. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 17 591
Ползвах Бейбинос. Ефект имаше, при това веднага, след приема, не с натрупване.

Общи условия

Активация на акаунт