Лечение ч/з биоенергия....екстрасенси

  • 20 093
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 253
Здравейте на всички, не съм сигурна че тук е точното място за тази тема, но незнаех къде да я пусна  Embarassed
Исках да попитам дали някой е посещавал такива хора, които лекуват с помоща на биополетата /повечето мисля, че го правят ч/з ръцете си../ и дали би могъл да ми препоръча някой екстрасенс, но с реални способности /а такива знам че са голяма рядкост/.
Общо взето историята е че ме мъчи заболяване /хронично/, а лекарите твърдят че нищо не могат да направят и вече незнам как да си помогна и реших да опитам и този вариант..
Моля ако някой има някяква информация, ще съм му много благодарна 

# 1
  • Варна
  • Мнения: 37
Ходила съм,човека се намира в Русе,незнам ти откъде си(аз съм от Варна и специално заради него пътувах до там многократно).Резултат има,естествено не мога да гарантирам че при всеки ефекта ще е 100%.Ще ти пиша на лични,като взема координатите от майка ми,защото досега винаги чрез нея съм се записвала.

# 2
  • Мнения: 253
Анна, ще съм ти мн благодарна, няма значение че е в Русе. а той как точно лекува ? Всъщност ти за ккво ходи при него /ако не е тайна/ , защото при мен става въпрос за колит. Моля те пиши на лични

# 3
  • Мнения: 175
Познавам една жена, която лекува с биополе чрез ръцете си-каза че има трета степен на Рейки-ако на някой му говори нещо това. Попаднах на нея покрай мигрената на една приятелка-но тя не е ходила още и нямам наблюдения от работата и. Ако се интересуваш-пиши ми на лични.

# 4
  • Мнения: 554
Зара, виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324927.0

Има голяма разлика между екстрасенс и лечител с рейки. Затова почети и ако искаш, можеш да се лекуваш сама.

# 5
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И аз ти препоръчвам Рейки  Peace
и е безопасно - по никакъв начин няма възможност да ти навреди

# 6
  • Мнения: 253
Ами честно казано незнам точно как се нарича този вид лечение... Чувала съм /вкл и от познати/ че съществуват такива хора които имат дарбата да лекуват и точно такъв човек търся.. няма значение точно какво "средство" ще използва стига наистина да може да помогне...просто вече съм мн отчаяна  Sad

# 7
  • Мнения: 554
Зара, не се отчайвай, защото така само се блокираш. Колитът според някои книги означава прекалено строги и изискващи родители, чувство на угнетение, отсъствие на любов и ласка или отсъствие на чувство за безопасност. Отделно може да има нужда от прочистване на организма и т.н. Лечителят не лекува (макар че се нарича така), той може само да те насочи и даде начален тласък на самооздравяването ти, като "подтикне" организма да започне възстановяване. Лекуването си го извършва самият човек. Опитай се да си спомниш кога е възникнал колитът и ситуациите, които са го предшествали. Може да намериш връзка.

П.С. Всеки има дарба да лекува. Въпросът е само дали го осъзнава - иначе тя си е в нас.

# 8
  • Мнения: 730
Да, заставам зад всяка дума на eldivine.

# 9
  • Мнения: 818
Абсолютно съм съгласна.
Ако не разберем причината или неискаме наистина да се освободим от причината за симптомите,
енерготерапевтът, може да доведе до временни резултати.
Всяка дума на елдивин е вярна!Каквото притежава енерготерапевтът,го притежаваш и ти.  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз ти препоръчвам Рейки  Peace
и е безопасно - по никакъв начин няма възможност да ти навреди
Е , с това точно не съм съгласна.
Че сме закърнели, така е. Ама чак пък всички да имаме някви скрити таланти - айде бе.
Чувам много добри отзиви за Момера Пенчева. Има из нета. Зависи за какво ти трябва. Знам, че не приема някои болни. Ако нещо те интересува - питай. Виж с какво може да си помогнеш, експериментите....

# 11
  • Мнения: 15
Привет!
Аз знам добри отзиви за Иван Кацаров. Потърси в гугъл - има доста инфромация за него.
Хубав ден на всички!

# 12
  • Мнения: 554
zara87, съветвам те да не залагаш на необосновани мнения, а на такива, които говорят от свой опит, а не "чух, казаха ми...". Повечето съвети в случая само може да те объркат. Вземи решението сама на база собственото си чувство за комфорт  Hug   bouquet

# 13
  • Мнения: 253
Съгласна съм с теб eldivine, но незнам към кой да се обърна, в смисъл че нямам наблюдения в тази област.. Затова помолих за помощ..А иначе ще пробвам докато не стане, т.е. докато не попадна на точният човек, който, надявам се, да ми помогне  Praynig
Пуснах такъв въпрос, защото смятам, че тук има доста по-компетентни хора в тези области от мен.. и благодаря на всички, които се отзоваха

# 14
  • Мнения: 348
Да, има такива лечители , получили спонтанно своите способности, а има и школи, които работят по установена система и в които това може да се изучава.
На мен са ми известни Рей-Ки и Лечение с прана на Мастър Чоа Кок Сюи:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356131.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358050.0

Препоръчвам обаче да се вземат под внимание емоционалната и психическа дисхармония, породили болестта:
http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=2001

И е наложително самият пациент да не се чувства безпомощен и пасивен в ръцете на други, а да вземе живота си в свои ръце. Иначе и този метод се приравнява на поредното неподействало хапче.

Колитът, доколкото помня ,се поражда от несигурност, трудно смилане на ситуациите в живота, желание да се задържат стари неща...
Но по-добре човек сам да се поинтересува и да прочете.
На мен ми помага книгата на Луиз Хей " Излекувай тялото си" в комбинация с  техниката за лечение с прана на Чоа Кок Сюи.
В този форум има много писано за силата на мисълта, а ръцете и енергията им също се насочват от мисълта.
Тя е в основата и на разболяването , и на оздравяването.
Успех и здраве!

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 14:32 от white soul

Общи условия

Активация на акаунт