моля за помощ

  • 625
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте на всички майки сегашни и настоящи имам въпрос към вас и се надявам да можете да ми помогнете значи сина ми е на 1 год. в момента е в много добро здраве но от вчера е с нещо като разтройство не е при всяко ходене и слава Бог няма температура иначе си яде нормално(ние сме на кухня)не е загубил апатит, жизнен е по цял ден играе но това разтройство  Thinking та ако може да ми кажете ако знаете какво мога да му дам и дали може да е от това че почти всеки ден следобед яде по 1 киви?Благодаря предварително   bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 165
Може да е и от кивито. Синът ми също като яде киви му е по-рядко акото. Аз и затова му давам през ден, два киви. Но те съветвам да се обадиш на педи. 

# 2
  • Мнения: 2 111
Кивито доста разхлабва.Не го давай всеки ден  Peace
Все пак наблюдавай детето и ако продължава да има по-редки изхождания се посъветвай с педиатъра.

# 3
  • Мнения: 1 273
Според мен е редно да се обърнеш към педиатъра ви.  Иначе варени картофи, ориз и в краен случай ентерол и хидрасект. Но пак казвам, нека лекар да каже, разтройство ей така няма. Редно е да се знае причината.  :hug

# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За начало спри кивито.
Можеш да даваш оризова вода, компот от дренки. Ако има нужда - 1 Хидрасек или 1/2 Смекта.
Но звънни и питай педиатъра си, той най-добре ще те посъветва Peace.

# 5
  • София
  • Мнения: 280
Много ли пъти ачка? Това, че му е по-рядко акото не значи, че има разстройство.
Може да спреш с кивито и да видиш дали не е от него.

# 6
  • Мнения: 826
 Посъветвай се с педиатъра на детето. Кажи му и за редовната консумация на киви. Wink
Не чакай тук някой "да ти предпише" какво да му дадеш. Сигурна съм, че всичко ще се оправи бързо.  Hug
Успех!!!

# 7
  • Мнения: 4 433
Посъветвай се с  педиатър.

# 8
  • Мнения: 421
щом детенцето се храни,и е активно ,според мен няма страшно.по-скоро наистина не му давай киви Peace

# 9
  • Мнения: 498
Може да е и от кивито. Синът ми също като яде киви му е по-рядко акото. Аз и затова му давам през ден, два киви. Но те съветвам да се обадиш на педи. 
а зъбки растат ли ви?

# 10
  • Мнения: 1 155
давам киви, когато дъщеря ми се запече, защото разхлабва, така не му давай няколко дни. Може да са зъбки, но най-добре се обади на педиатъра ви.

# 11
  • Мнения: 1 558
Давай му банан вместо киви Peace

# 12
  • Мнения: 9 973
давам киви, когато дъщеря ми се запече, защото разхлабва, така не му давай няколко дни. Може да са зъбки, но най-добре се обади на педиатъра ви.
да,може да е от кивито,а може и от зъбки да е

# 13
  • Мнения: 2 960
щом детенцето се храни,и е активно ,според мен няма страшно.по-скоро наистина не му давай киви Peace
подкрепям Peace

# 14
  • Мнения: 6 712
Спри кивито, давай по-запичащ плод за известно време. Пък и после не давай киви всеки ден, по-добре разнообразие да има

Общи условия

Активация на акаунт