Тъпите муцуни на мода ли са?

  • 966
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 616
Предварително се извинявам за подвеждащото заглавие- става дума за обувки, а не за хора... Wink Wink Wink Разглеждах разни сайтове за чепици и ми направи впечатление, че се предлагат модели с по-заоблени върхове. Аз като фен на обувките тип "човка" (изключвам тези, които са извити нагоре като на Малкият Мук) много се вълнувам дали все още са актуални... Та споделете какво сте виждали по магазините и какви са тенденциите за есента! Grinning

# 1
  • Мнения: 5 500
Май има нещо такова, защото още през юни видях една певица, няма да казвам коя и къде с точно такива обувки и ми се сториха много смешни SickПо магазините не съм разглеждала обувките, защото почти навсякъде има още само чехли и сандали.
Обаче дори и да станат много актуални мисля, че ще има и от острите връхчета, колко години вече не излизат от мода.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Тези с  тъпите муцуни вече една година ги гледам по магазините, не са някаква новост. Издължените върхове за съжаление вече не са актуални, но още ги има на пазара - според мен ги имат от преди и се опитват да ги продадат на такива като мен, дето ги харесват.  Laughing  Аз вече си купувам класически обувки - с остро връхче, но не издължено. Тия бомбета са ми много грозни и неелегантни. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 111
 ShockedАма какво те притеснява да си купиш обувки,които ти харесват на теб?Какво като евентуално не са на мода!
За обувките е важно да са ти удобни,защото ако не - следват разни деформаций на крака,или най малкото - мазоли,плюски и рани...
Освен това не разбирам защо хората си купуват модерна обувка,само защото такава се носела в момента,и се обричат да си морят краката с тях...А също така и да изглеждат смешни,защото не всеки модел обувка отива н авсеки тип фигура...В повечето случаи модерната обувка прави човека да изглежда смешен.
А наистина по заглавието се зачудих какви са тия муцуни и си помислих,че явно има някакв анова мода и във физиономиите...То сега човек какво ли не измисля...

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На мода са, да. Във "Воуг" и "Ел" вече от две години обувките са със заоблени върхове.  Има, разбира се, и по-остри, но тези, с острите дълги носове май са на мода само у нас. Не съм съгласна, че "тъпите муцуни" не са елегантни (на обувките, не на хората  Whistling). Зависи си от модела. Лично аз много се радвам, че острите върхове си отиват.  Моята пуберска любов към кубинките ме стиска здраво и все гледам да е нещо подобно, пък защо не и на тънък, висок ток.  hahaha

# 5
  • Мнения: 1 417
Ами, да за съжаление точно те са на мода!В понеделник се върнах от Италия, където тъкмо изкараха новите колекции - ботушите са дълги, под коляното - с много обли муцуни, леко тип бомбе, ама не точно, някой имат дебел висок ток.Честно казано са доста грозни, в никакъв случай елегантни!След малко мисля да направя един тур по Витошка /ако не завали порой/, предполагам че и тук са пуснали новите колекции та ще проуча по подробно какво е положението.

# 6
  • Мнения: 1 616
ShockedАма какво те притеснява да си купиш обувки,които ти харесват на теб?Какво като евентуално не са на мода!
Разбира се, че всеки избира обувка първо по вкуса си, а след това по модата... Но аз специално се вълнувам от това какво е модерно, макар не винаги да следвам тенденциите... Преди няколко години, когато бяха модерни платформите, не можах да им се радвам, защото не стига, че съм нискостъблена, ами прасците и глезените ми са адски слаби, та с платформи приличах на бръмбар с налъми... Sick За мен най-добрият избор е елегантната обувка с тънко токче и остра муцунка и фактът, че ще изглеждам ретро на фона на новите модели, не ме радва много! Но се надявам модата да е благосклонна и наред със заоблените обувки и островърхите да останат още известно време актуални. Иначе идеалният вариант е това, което най-ти харесва, да е модерно... Wink

# 7
  • Мнения: 7 186
Аз тия с тъпите муцунки изобщо не ги харесвам и не бих си купила, ако ще да са супер модерни. Sick
Островърхите с тънък висок ток стоят къде по- елегантно.

# 8
  • Мнения: 1 002
според мен и двете са модерни ...
аз лично много остри не харесвам , в смисъл , на мен не ми стоят добре - имам един такъв славянски крак , който хич не е подходящ за остри обувки , е , имам няколко чифта ...
иначе излязоха на мода тип ''балетни пантофки '' - аз имам такива , но с токче , че без токче някак си ми е странно ...

но съм гледала по списания - острите са си на мода , другите по-скоро са някакво течение , за разнообразие ....

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Моята пуберска любов към кубинките ме стиска здраво и все гледам да е нещо подобно
bowuu Същата история.
Иначе съм страшен фен на спортното облекло (просто работата не ми налага носене на костюми) и искрено се радвам, че вече няма да има само островърхи обувки yes

# 10
  • Мнения: 1 313
много са ми смешни-приличат ми на пантофи

Общи условия

Активация на акаунт