Ако по време на раждане ми се доходи до тоалетна :( ??????

  • 8 553
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте мами, дано не ви се стори тъп въпроса, но в последно време често си мисля за това. Какво се прави ако по време на раждане ти се доходи по малка, а не дай си боже и по голяма нужда? Много ще ме е срам ако изпадна в подобно положение. На някой случвало ли му се е и какво се прави в такива случаи?  newsm78

# 1
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ами отиваш до тоалетната!  Simple Smile
Не се притеснявай! Ако раждането си протича нормално организма ти ще се е пречистил предварително с дълъг престой в тоалетната.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 387
Здравейте мами, дано не ви се стори тъп въпроса, но в последно време често си мисля за това. Какво се прави ако по време на раждане ти се доходи по малка, а не дай си боже и по голяма нужда? Много ще ме е срам ако изпадна в подобно положение. На някой случвало ли му се е и какво се прави в такива случаи?  newsm78

Ми нищо срамно няма във въпроса ти, само че надали ще ти се доходи особено по голяма нужда след като ти направят клизмата  Mr. Green. Не го мисли Peace

# 3
  • Мнения: 9 390
Ще са ти направили предварително клизма.Няма начин да ти се доходи по голяма нужда!

# 4
  • София
  • Мнения: 12 550
Преди раждането се прави клизма. Така че едва ли ще остане нещо за ходене  Wink

# 5
  • Мнения: 46 437
Ако можеш да ходиш - отиваш в тоалетната, ако не - в подлога, ако си секцио - пак в подлога или катетър, на някои родилни легла има и дупка, в която падат, каквото има да пада.

... само че надали ще ти се доходи особено по голяма нужда след като ти направят клизмата ...

Напротив, има случи, в които червото е раздразнено и има позиви и след това Peace
А и не навсякъде се прави, на мен не са.

# 6
  • Мнения: 1 763
Самото раждане продължава десетина минути и точно тогава няма да ти се доходи, преди това ще си се изчистила. Докато си в предродилна зала можеш да отидеш, няма проблем. Аз ходих да повръщам, за тоалетна не си спомням.

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
Преди това се прави клизма - или поне се е правило, когато майка ми е раждала... май и сега има такава практика...

# 8
  • на края на света.....
  • Мнения: 46
Няма да ти се доходи.В този момент изобщо няма да мислиш за такива неща Hug

# 9
  • Мнения: 498
Преди раждането се прави клизма. Така че едва ли ще остане нещо за ходене  Wink
Подкрепям,не се притеснявай Peace

# 10
  • Мнения: 6 438
.
... само че надали ще ти се доходи особено по голяма нужда след като ти направят клизмата ...
Напротив, има случи, в които червото е раздразнено и има позиви и след това Peace
А и не навсякъде се прави, на мен не са.
Да,случва се.На мен също ми се случи.Хич не беше приятно,но и те си бяха виновни,защото се забавиха с клизмата и като им казвах,че ми се ходи до тоалетна,те ми казваха,че бъркам и е нормално да го усещам така щом раждам. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 114
и на мен не ми правиха клизма,и по време на раждане ми се доходи по малка нужда,доктора казваше,че се бъркам като раждаш все едно ти се ходи до тоалетната,но не бърках и ме пуснаха да ида но докато бях в предродилната зала-с системата в тоалетната Laughingпък и тогава изобщо не си мислех за срам не ми пукаше че ме огледа цялата болница Embarassedсамо исках бебо да излиза по скоро.Успех ти желая и не се притеснявай Hug

# 12
  • Мнения: 270
Мен пък нарочно ме накараха newsm78В смисъл бях в предродилна(не ми бяха правили клизма) и доктора на всяка контракция ме караше да напъвам и ако може да се изходя ShockedИ аз му казвам:"Как така?Ама тука ли?".То си имаше полога отдолу и така.В зора и болката не съм усетила кога и колко,но май е имало,понеже санитарката изхвърли подлогата. BlushАбе беше грозна картинка,но резутата поне е божествен Peace

# 13
  • Мнения: 2 013
От силните напъни всичко може да се случи-да се напишкаш или да свършиш голямата работа.Ако са ти направили клизма няма да се стигне до там,но и в двата случая не се притеснявай,за персонала в родилното това не е нищо ново,свикнали са с подобни случеи.В онзи момент няма да ти пука за подобни неща.
Давам ти за пример себе си.Мисля,че докато се напъвах се изпишках един два пъти,но въобще не се притеснявах от този факт.Доктора ми каза "в момента на бебето му е адски трудно,ти трябва да му помогнеш да излезе по-бързо,напъвай се така сякаш страшно много ти се ака!".Това и правих,какво е станало е видял само доктора,но аз мислех единствено за това как да помогна на бебка да излезе!!!

п.с. ако напъните са започнали бъди сигурна,че няма да можеш да ходиш,камо ли да стигнеш до тоалетната!  Peace
Успех и не мисли за това,защото е най-маловажното в случая!

# 14
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
И без клизма всичко може да се изчисти предварително!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт