За "курвите" и курвенските номера или вече

  • 18 394
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 278
ИмаХ една "приятелка", която вечно ме злепоставя, винаги ме поставя в неудобни ситуации, сега пък интригантсва зад гърба ми. Аз я резнах доста брутално, та за това тя се озлоби още повече.
Въпросът ми е: Курвенските номера само курвите ли ги въртят и дали ако някоя жена прави такива номера веднага става курва? Как се противодейства на злобата, ама много голямата злоба, от която чак косата ти настърхва?

# 1
  • Мнения: 81
ИмаХ една "приятелка", която вечно ме злепоставя, винаги ме поставя в неудобни ситуации, сега пък интригантсва зад гърба ми. Аз я резнах доста брутално, та за това тя се озлоби още повече.
Въпросът ми е: Курвенските номера само курвите ли ги въртят и дали ако някоя жена прави такива номера веднага става курва? Как се противодейства на злобата, ама много голямата злоба, от която чак косата ти настърхва?

А как точно я резна? Че има една предпетъчна тема от днес и там това понятие има конкретно съдържание...

# 2
  • Мнения: 299
Курвенски номера въртят и мъжете,и жените,но в 99% от случаите те не са истински курви Mr. GreenТова поне сочат моите скромни наблюдения.
Противодействай по обичайния ред-с мълчание или.....със същото! Mr. Green
Няма лошо да си лош...понякога обаче Wink

# 3
  • Мнения: 278
Как я резнах ли? Както казва майка ми "хвърлих и един тафун с лайна". Наистина на такива хора май единствения начин да им противодействаш е като им влезеш в тона, но задължително ако успееш да ги надприказваш. Тъпото е че получавам едни мейли с жалки опити да ме накара да се почувствам гузна и едва ли не да й се извиня. Също така обстойно обяснява на всички мои познати колко лоша съм аз и как безмилостно клюкарствам и обсъждам съкровените им тайни.

# 4
  • Мнения: 7 837
Продължавай да си повтаряш мантрата "тя е курва", че и ти си понасъбрала злоба. Гледай само да не е в огледалото  Hug

# 5
  • Мнения: 516
Прекрасен речник за една дама.

# 6
  • Мнения: 742
Коя дама Laughing

# 7
  • Мнения: 123
Я разкажи ни по подробно Thinking

# 8
  • Мнения: 1 897
Как се противодейства на злобата, ама много голямата злоба, от която чак косата ти настърхва?
Незнам точно как, но със сигурност не и като се пускат 'курвенски' теми във форума.

# 9
  • Мнения: 674
Имаме една много гадна и мръсна и долна колежка в холдинга - постоянно прави интриги злорадства и злепоставя колегите.
Другото което прави е денонощно да се подмазва и да клюкари на шефката.
Та същата на млади години е била и голяма курва овършала е целия град.....
Ами това е много го бях набрала!!! #Cussing out Grinning

# 10
  • Мнения: 817
Как я резнах ли? Както казва майка ми "хвърлих и един тафун с лайна".

 Shocked Mr. Green Mr. Green Да се чуди човек защо ти се е случило такова нещо.
Звучиш  като много мила и нежна душа, не способна да предизвика лоши чувства у другите хора...

# 11
  • Мнения: 50
ИмаХ една "приятелка", която вечно ме злепоставя, винаги ме поставя в неудобни ситуации, сега пък интригантсва зад гърба ми. Аз я резнах доста брутално, та за това тя се озлоби още повече.
Въпросът ми е: Курвенските номера само курвите ли ги въртят и дали ако някоя жена прави такива номера веднага става курва? Как се противодейства на злобата, ама много голямата злоба, от която чак косата ти настърхва?
Хайде не ставай и ти с курвата - курва..............май, май и ти си се озлобила доста.
Как се противодейства на злобата, ама много голямата злоба, от която чак косата ти настърхва?
Незнам точно как, но със сигурност не и като се пускат 'курвенски' теми във форума.
newsm10

# 12
  • Мнения: 278
Права си Ulia, но аз всъщност искам да рабера какво мисли форумското общество по тези въпроси. Всеки се е сблъсквал с такива хора, но често злобата ни оставя без думи.
Какво искате да споделя?
Момичето си мисли, че винаги помага като се бърка в живота на хората, а само им вреди. В един момент спрях да я търся, реших, че повече нямам какво да си кажа с нея. Тя обаче се озлоби, изпраща ми заплашителни майли.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 17:27 от zorika

# 13
  • Мнения: 278
Как я резнах ли? Както казва майка ми "хвърлих и един тафун с лайна".

 Shocked Mr. Green Mr. Green Да се чуди човек защо ти се е случило такова нещо.
Звучиш  като много мила и нежна душа, не способна да предизвика лоши чувства у другите хора...
hahaha
Да бе, как ми се случи без да искам.
Знам, че звучи тъпо, но е факт. Просто месеци наред не съм я търсила и някой й казал, че съм й сърдита.
МАРИЯНКАА, същата е и тази, много се подмазва.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 17:28 от zorika

# 14
  • София
  • Мнения: 3 795
И с какво пък може да те заплашва? Бих я блокирала, ако ме тормози и не бих се занимавала..

Общи условия

Активация на акаунт