Някой да има инфо???

  • 1 019
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Моля споделете ако имате впечатления и мнения за тази клиника за очна корекция EyeSTAR LASIK Институт http://lasikbg.com/ Мисля да се пробвам но преди това ми се иска да знам отзиви на хора които са ходили там? Надявам се да ми помогнете да направя правилен избор по този важен за мен въпрос! ooooh!

# 1
Здравейте!

Преди 6 месеца си направих корекция на късогледство в EyeSTAR LASIK INSTITUT - Истанбул!

Мога само да кажа,че съм невероятно очарована първо от отношението на хората,техниката и професионализма! Там работят с най-добрата техника за момента,с която разполагат единици клиники в Европа и САЩ!Лекарите не се отделиха от мен дори за секунда и отговаряха изключително изчерпателно на всеки мой въпрос(а те бяха доста).Лечението трае около 15 мин за двете очи и не съм почувствала никакъв дискомфорт,освен леко дразнене(като чуждо тяло в окото),но то отшумава след няколко часа.
Друго много важно нещо е цената!Държа да подчертая,че цялата сума - цената на корекцията,заедно с личните ни разходи(при положение че имах придружител) за пътуване и престой (3 дни ) ми излеза доста по-евтино от цената САМО на корекцията тук!

И едно огромно предимство,което НЕ го предлагат в нито една клиника в България е техния EyeSTAR VISION PLAN или казано с други думи ПЪЛНА ДОЖИВОТНА ЗАСТРАХОВКА НА ВАШИТЕ ОЧИ!!!без допълнително заплащане!!!
Което означава,че ако след 5 години решите да си направите просто преглед няма да платите нито 1 лев,а вероятността за допълнителна корекция пада под 0.5% и ако все пак се наложи , то и за нея няма да платите нищо!!!!

за повече информация www.eyestar.bg ,0 212 361 50 00
Факс   :   0 212 361 60 40

или 0898 776 350 за България

Общи условия

Активация на акаунт