Отговори
  • Мнения: 11 607
Старата тема

Кой ще е първи с въпрос?

# 1
  • Мнения: 1 037
Бързам да питам Grinning Моля за лесна рецептичка за пилешки дробчета с ориз Praynig

# 2
  • Мнения: 519

  И аз да попитам,като приготвям дроб с доматки на фурна,трябва ли пак да го кисна в прясно мляко преди това?

# 3
  • Мнения: 519
Бързам да питам Grinning Моля за лесна рецептичка за пилешки дробчета с ориз Praynig
  Задушавам глава лук и морковчета с малко мазнина.Добавям 1 ч.ч. ориз и след като се запържи 1-2 мин,доливам с вода в съотношение 1 към 4.Завира водата,прибавям булъонче и нарязаните дробчета( предварително сварени).Така до полуготовност на ориза.Изсипвам в тавичка и запичам,като гледам да доливам водичка,ако е необходимо( да не се стикли ориза). Поръсвам с кашкавал и излючвам фурната.
     П.С. Ако разполагам с гъбки,ги слагам заедно с ориза.

# 4
  • Мнения: 1 305
И аз да питам - с какво различно от ориз, боб или сирене бихте напълнили чушки?

# 5
  • Мнения: 9 092
с картофено пюре, овкусено със сирене.

Или пък с готов омлет, или бъркани яйца със шунка, гъби или каквото там се сетиш.

# 6
  • Мнения: 940
И аз да питам - с какво различно от ориз, боб или сирене бихте напълнили чушки?

С чили кон карне.

Със сирена и пушена риба и царевица...

# 7
  • Мнения: 2 149
И аз да питам - с какво различно от ориз, боб или сирене бихте напълнили чушки?
Картофи,пилешко роле,гъби и магданоз Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 341
Labrex,благодаря ти за фантастичната рецепта
за дробчета с майонеза - станаха божествени.....

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 15:19 от рени55

# 9
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Един въпрос и от мен имам вишни от вишновка, само че с костилки пробвах да махна костилките обаче после резултата не прилича никак  на вишна
Тук намерих  интересни рецепти тази  Ананасови цветя на marabu  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370638.0;all и  тази Торта "Тръбички с вишни"  на Селма http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351414.0;all обаче те са неприложими за мой те вишни  с костилки.
Мога ли да направя нещо с тези вишни?

# 10
  • Мнения: 22 867
Labrex,благодаря ти за фантастичната рецепта
за дробчета с майонеза - станаха божествени.....

рени55, радвам се, че сте ги одобрили!   bouquet Аз също много ги харесвам, вкусни стават с майонезата!

# 11
  • Мнения: 469
Здравейте! Може ли да попитам къде да намеря ястия и манджички! Все торти и сладкиши виждам, доста си копирах, ама ястия не виждам!  bouquet

# 12
  • у дома
  • Мнения: 258
мисля, че по отделните темички се намират достатъчно рецепти.
Да не говорим пък за чуждестранните рецептички - ммммм

# 13
  • Мнения: 1 037
maya_78 ,благодаря за рецептата Hug Ще ги забъркам довечера Grinning
А може ли и рецептата за дробчетата с майонеза Blush

# 14
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
И аз исках да питам за рецептата на дробчетата,че някъде съм я пропуснала. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт