да има ли мляко със зелен4уковото пюре

  • 1 413
  • 25
  •   1
Отговори
от 02.02 започнах да давам зеленчуково пюре.трябва да кажа че до сега не е съм давала нито плодови пюрета,нито сок.от около седмица яде по едно малко бурканче(125г) и му давам още 30мл мляко.въпросът ми е :трябва ли само пюре да му давам или да си добавям мляко,както до сега.нали все пак трябва да яде -млечно - зелен4укови пюрета.

# 1
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Ами аз му давам по още 60 до 90 мл мляко след пюрето от 125 гр и той си го изяжда.Води се по детето си-то ще ти подскаже  Peace

# 2
  • Австрия
  • Мнения: 143
Давай допълнително мляко след пюрето ,ако е домашно приготвено смесвай млякото с пюрето,за да е млеЧно зеленЧуково пюре

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Щом си пие мляко,може и да не добавяш в пюрето.И да добавяш пак не е грешно.

# 4
  • Мнения: 9 973
Щом си пие мляко,може и да не добавяш в пюрето.И да добавяш пак не е грешно.
съгласна съм

# 5
  • Мнения: 15 379
Аз добавях АМ в зеленчуковото пюре, защото не беше много ящен и нямаше начин, по който да го накарам след това да пие мляко.

# 6
  • Мнения: 4 433
Аз не съм смесвала АМ с пюре,давах като дохранване само докато заместя храненето.

# 7
аз му давам чисто пюре и след това  млякото.но вече искам да му заместя изцяло обедното хранене,та въпросът ми е изобщо ли да не му давам мляко след пюрето. той си хапва 160 мляко по принцип,значи да му давам 160 чисто пюре. това ме интересува.

# 8
  • Мнения: 4 433
аз му давам чисто пюре и след това  млякото.но вече искам да му заместя изцяло обедното хранене,та въпросът ми е изобщо ли да не му давам мляко след пюрето. той си хапва 160 мляко по принцип,значи да му давам 160 чисто пюре. това ме интересува.

Колко време така даваш пюре и след това дохранваш с мляко?

# 9
  • Мнения: 4 335
Аз не съм смесвала АМ с пюре,давах като дохранване само докато заместя храненето.
И аз така,но заместих цяло хранене някьде след около 3 месеца.

# 10
аз му давам чисто пюре и след това  млякото.но вече искам да му заместя изцяло обедното хранене,та въпросът ми е изобщо ли да не му давам мляко след пюрето. той си хапва 160 мляко по принцип,значи да му давам 160 чисто пюре. това ме интересува.

Колко време така даваш пюре и след това дохранваш с мляко?
от 4-5 дена му давам по този начин, с този грамаж

# 11
  • Мнения: 4 433
аз му давам чисто пюре и след това  млякото.но вече искам да му заместя изцяло обедното хранене,та въпросът ми е изобщо ли да не му давам мляко след пюрето. той си хапва 160 мляко по принцип,значи да му давам 160 чисто пюре. това ме интересува.

Колко време така даваш пюре и след това дохранваш с мляко?
от 4-5 дена му давам по този начин, с този грамаж

Ами според мен е рано за заместване...
..при нас стана за 2 седмици,ето Иветое писала че за 3 месеца пък...
..пробвай,дали след пюрето е още гладен и все ще стане някога Wink

# 12
  • Мнения: 4 335
И според мен е многооо рано за заместено хранене,4-5 дни са крайно недостатьчни.
На тази вьзраст детето ти има главно нужда от мляко.

# 13
  • София
  • Мнения: 15 197
Аз правех домашни пюрета-зеленчуци, пасирани в кърма или АМ. Докато ядеше пюрета, бяха приготвени по този начин. Така получаваше мляко с всяко хранене.

# 14
  • Мнения: 58
Сама приготвям пюрето и добавям АМ-60 мл.

Общи условия

Активация на акаунт