Пак съм болна. Писна ми вече.

  • 6 435
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Незнам как е при вас но тая зима се спуках да боледувам. Всеки божи месец съм болна. За срамотиите детето боледува по-малко от мене. Сополи, кашлица това непрекъснато. Тъкмо се оправя и след две седмици отново. Това взе ужасно да ми омръзва и да ме депресира.

# 1
  • Мнения: 2 110
Трябва да засилиш имунитета си !

# 2
  • Мнения: 3 157
Еми при нас не е така.
Не виждам какво можем да направим по въпроса,че на теб ти омръзнало.Аз не го намирам за интересно даже и един път да ми се случи,ама хора всякакви.
Намери си по-интересно занимание:)

# 3
  • Мнения: 1 163
Еми при нас не е така.
Не виждам какво можем да направим по въпроса,че на теб ти омръзнало.Аз не го намирам за интересно даже и един път да ми се случи,ама хора всякакви.
Намери си по-интересно занимание:)
Радвам се, че при вас не е така и дано не става така, че както се подиграваш............ Не съм искала някой да се прави на клоун та да ми стане интересно. А занимания интересни си имам но може би ти си нямаш та се дразниш.
Просто исках да споделя с някой мнение.

# 4
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Трябва да засилиш имунитета си !



Здравословна и достатъчна храна, допълнителен прием на витамини. по-малко цигари и кафета.

# 5
  • София
  • Мнения: 280
Витамини, имуностимуланти, друго, което се сещам е традиционната комбинация за зимата ром+чай  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 408
Аз бях така ноември и декември-през три седмици. После се стабилизирах малко, но сега децата лепнаха някакъв вирус и аз съм номер 3. Докторката ме успокои, че бързо минава. Дано!

# 7
  • Мнения: 1 163
Витамини почнах да пия от скоро. Кафета не пия а цигарите съм ги намалила до минимум. А Денскихич не ми върви алкохола пък било то ром и чай. То май от тогава почнах да боледувам откакто спрях вечерната ракийка с мъжът ми  Laughing Laughing Благодаря ви за отговорите   bouquet

# 8
имам страхотен зъбобол кайете какво да правя

# 9
  • Мнения: 3 157
1.вариант-наслаждаваш му се.
2.вариант-пиеш обезболяващи.
3.вариант-отиваш при най-близкия зъболекар.

# 10
  • Мнения: 23
Аз бих те посъветвала за си правиш профилактични курсове за засилване на имунитета, поне пролет и есен. Много съм доволна от изопринозин, който е много силен имуностимулант; цитросепт, който индиректно подпомаха имунната сустема, като убива вируси и бактерии и бирена мая, за общо подсилване. При мен има ефект  Peace Все пак се консултирай с лекаря си, има и други ефикасни лекарства, като котешки нокът например, но на мен миидва силно.

# 11
  • Мнения: 1 949
1.вариант-наслаждаваш му се.
2.вариант-пиеш обезболяващи.
3.вариант-отиваш при най-близкия зъболекар.

Аз не виждам какво смешно има.

mimi_msm, и аз тази зима много боледувах. Влачих някакъв грип цял месец, като усложнение се обзаведох със синузит. Пих антибиотик и след този АБ само дето не съм се разпаднала още  ooooh!
За сравнение само ще кажа, че миналите години не боледувах изобщо. Витамини започнах да пия с АБ, иначе предпочитам да ям плодове. Които тази година явно не се отразиха положително на организма ми  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 23
Още нещо, като видя че ме хваща хрема освен витамини, започвам и ударни дози Упсарин, а наскоро пробвах Терафлу - голям кеф, като го изпиеш и няколко часа не ти тече носа  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 949
Още нещо, като видя че ме хваща хрема освен витамини, започвам и ударни дози Упсарин, а наскоро пробвах Терафлу - голям кеф, като го изпиеш и няколко часа не ти тече носа  Mr. Green

Аз като усетя, че започвам да се разболявам, си вземам ден отпуска (ако дадат) и пия цял ден изцедени лимони с мед. Ако усетя, че ме заплашва хрема, си намазвам носа отвътре с мед. НО тази година тези неща не помогнаха  ooooh! Болна година е явно  Thinking

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 20:56 от simba21

# 14
  • Мнения: 3 830
Имунната ти защита е слаба.

Имуностимулатори, витамини и много течности. Wink

Общи условия

Активация на акаунт