Търся подарък, носещ знака на H2O

  • 1 778
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 567
Не знам как по-ясно да формулирам въпроса си?
Търся спешно подарък за приятелка на дъщеря ми /7 год./. Каквото и да е-русалка, медальон, раничка, тениска, тетрадки, химикал, тефтер...
Днес ходих в Джъмбо-въобще не продават такова чудо. Нямам време за поръчка on-line.
С търсачката, попрочетох какво пише по моя въпрос. Не намерих конкретен магазин, където да отида и да купя така мечтания подарък.
Дано скоро някой някъде е мернал нещо.  Praynig

# 1
  • Мнения: 1 883
Не знам как по-ясно да формулирам въпроса си?
Търся спешно подарък за приятелка на дъщеря ми /7 год./. Каквото и да е-русалка, медальон, раничка, тениска, тетрадки, химикал, тефтер...
Днес ходих в Джъмбо-въобще не продават такова чудо. Нямам време за поръчка on-line.
С търсачката, попрочетох какво пише по моя въпрос. Не намерих конкретен магазин, където да отида и да купя така мечтания подарък.
Дано скоро някой някъде е мернал нещо.  Praynig
В Илиенци ..блузка с дъгъг ръкав -14лв

# 2
  • Мнения: 368
Зависи за кога ви трябва.
Моето предложение е да подарите на момиченцето колаж, на който да присъстват русалките от Н2О и въпросното детенце. Изкарвате въпросния колаж в най-близкото фото /в формат 10/15 е най-добре,стои като картичка/, купувате една рамка и ето ви оригинален подарък.
Успех!
Мога да помогна в изработката на колажа.
Изпратете ми само една хубава снимка, ако имате на рожденничката!

# 3
  • Мнения: 567
Благодаря ви момичета! Страхотно сте бързи!   bouquet
Mimoza-Plovdiv,   bouquet страхотна идея. Нямаше никога да се сетя за това! То цял живот такава забутана ще си остана, и това е! Пу!  Embarassed Мерси за предложението! Имам приятелка фотограф. Ще помоля първо нея! Искрени благодарности още веднъж!

Ако намеря и един медальон детенцето ще е най-щастливото!  Heart Eyes

# 4
# 5
  • Мнения: 567
Чела съм тук, но няма конкретен магазин. Нямам време за поръчка от чужбина.
Надявах се скоро някой да е купувал нещо на русалките?

# 6
  • Мнения: 94
Ако кв.Надежда ти е близо има магазин изцяло за неща на Winx i H2O на пазара на ул.Бели Дунав-точно медальони не съм виждала, но има всякакви други джвъчки   bouquet

# 7
  • Мнения: 9 990
Повдигам темата, че ми е важно...и аз търся медальона, спешно.Ако има и сайт за поръчки-и до него ще прибегна, но заветния медальин ми трябва. Praynig

# 8
вече стана 1 година от както търся медальона на h2о. Нужен ми е спешно до 10.май.09г. Тогава трябва да купя на мен и на двете ми приятелки. А подаръци на h2o можеш да намериш във всяка книжарниа. Ако искаш посети сайта www.h2o australia dir.bg. чао!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                                                                      

Общи условия

Активация на акаунт