имам кафяво течение по време на цикъл

  • 1 525
  • 4
  •   1
Отговори
От години имам кафяво течение по време на цикъл.
Започва нормално и към края последните 2 или 3 дни става кафяво , много кафяво ,почти черно и спира.
И така е всеки месец.
Нямам проблеми със забременяването, но имам 2 аборта.
Четох разни неща и ме хвана страх.
Може ли да е раничка или ендометриоза или някакво заболяване.
Ще остана ли бездетна? Sad Cry Cry Cry Cry
Много съм се притеснила. baby_neutral
Гинеколожката ми каза че кръвта се изчиствала ама знам ли като чета тези работи!!! baby_neutral

# 1
  • Мнения: X
здравей,
и аз бях така пред няколко години преди да забременея. До като стана ясно ,че имах ендометриален полип и се подложих на хистероскопия.след като ми махнаха полипа веднага изчезна това кафяво зацапване .така че отиди при правилния лекар кото може да види евентуално този проблем.после много скоро забременях.и сег имам една сладка госпожица! успех

# 2
  • Мнения: 2 110
Смени си гинеколожката ! Как може така да гадае, а да не те прегледа или да ти направи изследваня !?
 Дано всичко е наред !

# 3
  • Мнения: 75
здравей,
и аз бях така пред няколко години преди да забременея. До като стана ясно ,че имах ендометриален полип и се подложих на хистероскопия.след като ми махнаха полипа веднага изчезна това кафяво зацапване .така че отиди при правилния лекар кото може да види евентуално този проблем.после много скоро забременях.и сег имам една сладка госпожица! успех

tusana как ти откриха този ендометриялен полип, с ехограф или с някакво друго изследване?

# 4
  • Мнения: X
с вагинален ехограф.

Общи условия

Активация на акаунт