сметките от топлофикация

  • 4 672
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
свекър ми плати парното днес и установихме,че тази сметка е по-солена от предната,а 2 седмици нямахме парно и топла вода заради кризата!Тия хора срам нямат ли!?!До кога ще тарашат? #Cussing out
за декември 120лв.,а за януари 180лв.  Shocked 1 радиатор ползваме  Whistling

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 13:03 от `Деси`

# 1
  • София
  • Мнения: 604
и нашата сметка е с 20 лева повече от миналия месец!!!ние не ползваме радиатор, само тръби + топла вода, сметката е точно 100 лева без няколко стотинки, досега сме плащали 60-70 лева максимум newsm78

# 2
  • Мнения: 164
Болна тема и на майка ми е това парно - миналия месец им беше 135лв, сега е 185  Close

# 3
  • София
  • Мнения: 8 348
ахам, при един действащ радиатор и малка отопляема площ, сметката ни е 140 лв. приблизително
е затова няма да им плащам нищо, докато не излезе изравняването и не сметнат колко ми е истинското потребление
айде сега и ще ги кредитирам....

# 4
  • Мнения: 1 426
пак са писали каквото им падне. И при нас е така, но плащам всеки месец защото са през е-пей, а после половин година ми изравняват, обаче паричките са си при тях.,

# 5
  • София
  • Мнения: 8 348
ама не ти начисляват лихва върху парите дето си надвнесла нали
а ако не платиш овреме се трупа лихва на дълга
е това си е наглост

# 6
  • Мнения: 1 426
именно  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 1 178
Болна тема и на майка ми е това парно - миналия месец им беше 135лв, сега е 185  Close

  #2gunfire

И аз подобно- 175 за януари, а през декември 88  Thinking

# 8
  • Мнения: 119
412 лв.-вчера писах във форума

# 9
  • Мнения: 512
Е, добре сте, ние имаме 267 лв., като през времето на кризата съм палила и радиатори, защото сме със ситно бебе вкъщи...
Но се успокоявам, че следващия месец ще ми дойде и токът - за 3-те месеца (за декември ми беше 360 лв.) и тогава официално банкрутирам...

# 10
  • Мнения: 9 973
добре де,защо се случва така?На протест ли да се вдигнем,при Милен ли да ходим...До кога ще търпим тези неща?Като нямаше газ `уж` щяха да намалят сметките,а какво става-и ток,и парно?!...Писна ми от всичко вече  #Cussing out

# 11
  • Мнения: 13
Ето какво казват по въпроса нашите управляващи:
http://news.ibox.bg/news/id_1826029200

# 12
  • Мнения: 9 973
Ето какво казват по въпроса нашите управляващи:
http://news.ibox.bg/news/id_1826029200
колко ли ще платим за Февруари? Whistling

# 13
  • София
  • Мнения: 71
За декември платихме 230 лева, новата сметка за януари е 300 лева...... Като десет дена умряхме от студ, защото парно нямаше!!! Това е чудовищно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! #2gunfire

# 14
  • Мнения: 91
минавайте на ток  ние в къщи сме с климатици и ми се връзва 100лв.
а докато бяхме с парно  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт