Къде в София има качествени имитации на Сваровски?

  • 1 860
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Специално ме интересува тази гривна или подобна на нея.
Помоооооооощ!  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 110
Ще следя темата !!!

# 2
  • Мнения: 63
Наскоро видях щанд с бижута имитация на Сваровски - изглеждаха доста добре - в новия търговски център до пътеките в Младост, пада се на самия булевард, а щандчето е на първия етаж, в дъното. Имаше хубави неща, но само като ги видях, разбрах, че са имитация, въпреки че момичето се опитваше да ме убеди, че са оригинални newsm78 Heart Eyes
надявам се да съм била полезна Hug Hug

# 3
  • Мнения: 80
В "ИЛИЕНЦИ" Peace
 Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 13 204
Имитация? На стъкла!? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Навсякъде може да ги намериш  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 80
Неее!! Аз не се шегувам.....Наистина има камъни на Сваровски в "Илиенци" (разбира се ,без лебеда на тях) и са страхотни!!

# 6
  • Мнения: 8
Малко не по темата,  но да си задам и аз питането. Да знаете  Сф има магазини, в които продават Swarovski Crystallized Elements, става въпрос за камъните, които се шият по рокли. Ако знаете и други магазини за подобни камъни и мъниста, дори и да не са сваровски, също ще съм благодарна да споделите  Praynig

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Малко не по темата,  но да си задам и аз питането. Да знаете  Сф има магазини, в които продават Swarovski Crystallized Elements, става въпрос за камъните, които се шият по рокли. Ако знаете и други магазини за подобни камъни и мъниста, дори и да не са сваровски, също ще съм благодарна да споделите  Praynig
по шивашките ателиета и магазини

Общи условия

Активация на акаунт