Кървене между цикъла. Моля за помощ!

  • 888
  • 3
  •   1
Отговори
Момичета, моля за помощ. Цикъла му свърши преди 5-6 дни, а все още имам някакво прозрачно розово течение. Преди никога не ми се е случвало такова нещо и не знам какво да правя. Запазих си час за лекаря, ама е чак другата седмица, а дотогава ??? Cry(( Моля ви за съвет, ако на някоя от вас и се е случвало подобно нещо моля да сподели от какво може да е и дали е опасно. Много благодаря на всички момичета, които ще ми пишат!!!

# 1
  • Мнения: 158
Сиси, при мен се получи няколко пъти такова розово зацапване и се оказа,
че имам полип на матката. Поне доктора така ми каза, че това е  един от признаците за полип.
Но не се плаши може да не е от това, но искам да ти кажа, че полип е възможно да се види до 7
дни след края на цикъла.
Стискам палци всичко при теб да е наред.

# 2
Доли, много ти благодаря за бързия отговор. Преди около 4 месеца ме бяха гледали и казаха, че нямам поплип. Дали резултата е валиден от тогава?! Знаеш ли през колко време трябва да следя за полипи. А иначе миналя месец ми откриха гъбички, защото пих едни антибиотици преди това. И аз преди 3-4 дена си купих Мукомакс. Дали може да е от гъбичките?! 

# 3
  • Мнения: 130
и аз съм имала такова зацапвани ,но при мен беше от хормоните,наи добре на прегледа ще ти кажат.Успех всичко да е наред Hug

Общи условия

Активация на акаунт