Авис Медика-Плевен?

  • 1 358
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте!Искам да попитам тези,които са ходили по някаква при4ина в тази клиника дали знаят-правих си микробиологично изследване,но бях толкова притеснена от диагнозата,която ми поставиха  Embarassed ,че забравих да попитам доктора дали мога да разбера резултатите си по телефона,тъй като не съм от Плевен?!?Някой да знае нещо по въпроса? newsm78Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 581
Здравей!Ако лекаря , при който си ходила  практикува в Авис Медика, може да се свържеш с него и той да ти вземе резултатите евентуално.Иначе от лабораторията няма да ти кажат резултатите по телефона.

# 2
  • Мнения: 89
Здравей!Ако лекаря , при който си ходила  практикува в Авис Медика, може да се свържеш с него и той да ти вземе резултатите евентуално.Иначе от лабораторията няма да ти кажат резултатите по телефона.

Благодаря ти Бисе!  bouquetЩе пробвам да се свържа с кабинета му,но попитах защото предишния ми лекар пак в Плевен ми ги казваше по телефона.

# 3
  • Мнения: 6 581
Няма за какво  bouquetАз съм от Плевен и ако мога да съм ти полезна , насреща съм Peace

# 4
  • Мнения: 89
Няма за какво  bouquetАз съм от Плевен и ако мога да съм ти полезна , насреща съм Peace

Бисе,много си ми добричка! HugБлагодарна съм ти,че ми предлагаш помощ...Сега звънях в Авис Медика,но на рецепцията и ми казаха,да се обадя чак във вторник,сега не можело Crossing ArmsПопитах дали може да ми кажат тел на кабинета на д-р Бързашки,обаче и това ми отказаха #CrazyНо нямам друг избор,6те изчакам о6те няколко дни,6те звънна и веднага 6те пиша.Целувкиии  love001

Общи условия

Активация на акаунт