Моля да приемете един нов член.

  • 1 176
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте невероятни мили хора!

Радвам се, че Ви има и Ви благодаря! Благодаря Ви за всико, за беседите, размислите, снимките, радостите и тревогите..... Може би много от Вас не са вярвали, че ще срещтнат толкова подкрепа и разбиране, докато не са окрили товавиртуално и реално кътче. Е и аз бях от тази група  Sad. Но сега вече съм мноооого по-уверена и спокойна. Искам само да споделя, че аз едва сега започвам да правя първи крачки по невероятният път към майчинството, към онази първа прегрътката, сълза, болка, радост......, към моето Всичко. Искам да споделя с някой който би могъл да ме разбере. Да може да прогледне защо избирам именно осиновяването..... Засъжаление съпругът ми е абсолютно против, а аз съм обедена, че това е моят път. Искам дете, мога много да му дам, цялата си обич, любова, познание...... живота си, сърцето си, СЕБЕ СИ. На 35г. съм и до сега по една или друга причина не спях да видя заветните две чертички, а и се оказа, че макар омъжена се оказах сама в борбата за дете... Е аз реших, ще бъда МАЙКА, макар и сама, но мисля, в същност зная, че ще се справя. ,Скъпи дами, моля Ви стискайте ми палци и от сега искам да се извиня, но ще Ви заливам с въпроси, ще имам нужда от Вас.

# 1
  • Мнения: 883
Starrian,  добре дошла в отбора! Може би ще е добре, ако се "прехвърлиш" в темата "Хайде да се запознаем" - не за друго, а защото сме свикнали там да приветстваме новите попълнения!
 Hug

# 2
  • Мнения: 1 325
Starrain, добре дошла и остани при нас. Подкрепям те напълно и ти желая по-скоро да срещнеш своето "всичко". Аз също съм осиновила сама и прекрасно те разбирам. Извърви пътя докрай - заслужава си всеки милиметър!

# 3
  • Мнения: 4 138
Starrain, добре дошла.

хубаво си решила. в децата е истината. аз навремето също бях останала сама и реших. за секунда не съжалявам, макар че когато основната отговорност бе поета, мъж ми се присламчи наготово и сега е роб на детето. но не искаше дете, как ли не ми промиваше мозъка за да не взема това решение.

оправи своя живот, защото това, да имаш дете е най-прекрасното нещо на този свят. независимо от всички следващи проблеми, никога няма да съжаляваш за взетото решение.

и ако сега ми се наложи пак да избирам, знам, че бих жертвала всичко в името на дете. включая и мъжът до себе си, колкото и да боли.

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 12:07 от matakosmata

# 4
  • Мнения: 2 172


оправи своя живот, защото това, да имаш дете е най-прекрасното нещо на този свят. независимо от всички следващи проблеми, никога няма а съжаляваш за взетото решение.




 newsm10

# 5
  • Мнения: 41
Здравей Stsrrian, добре дошла в отбора! welcome
Аз също осинових дъщеря си сама преди две години. Приятелят ми, с когото живеех от 10 години изчезна само като видя снимката й. Разбирам те напълно, но мога да те уверя, че това е едно прекрасно решение! Сега разбирам колко е важно да имаш дете, колко пълна може да бъде къщата ти и колко една жена може да е щастлива. Вярно е, че има и трудни моменти, но по-важно е че животът ти наистина има смисъл.  Ти какво дете искаш да осиновиш - бебе или по-голямо, момче, момиче, до къде си стигнала? Пожелавам ти бързо да срещнеш твоето всичко!

# 6
  • Мнения: 286
Добре дошла!
Може би ще ме обвините в прагматичност, но предполагам знаете, че ако все още сте юридически омъжена няма да можете сама да кандидатствате за дете. Първо ще трябва да се справите с този проблем.
А иначе самостоятелните майки осиновили децата си, ставаме все повече и повече.
За протокола и аз имах мъж до себе си, когато поех по Пътя и той толкова беше ентусиазиран от появата на  малкото човече, че ме остави меко казано в недоумение когато изчезна изведнъж яко дим. Но аз отдавна бях направила избора си, така че това ни най-малко не ме притесни. Напротив, отворих вратата  на едно безгранично щастие, което надявам се да продължи да ме придружава винаги.

# 7
  • Мнения: 677
Добре дошла сред нас,пожелавам ти скоро да пишеш и в много други теми и да ни пращаш детските снимки. Hug

# 8
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Добре дошла в отбора!
Bonita77 избора ти е прекрасен...само дето скоро не съм го виждала в какъв младеж се е превърнал вече

# 9
  • Мнения: 146
 Hug , добре дошла!
Права е Бонита, че трябва да помислиш как да се справиш с проблема -дали кандидатствате като семейство или ти сама.                  Не  бързай да се сърдиш на съпруга си и " не пали" бързо. И нашият татко по средата на подготовка на документите даде отбой. Уплаши се , стори му се много ангажиращо , не като за него и за купонджийския ни начин на живот. Дойде да види  Ивка в дома след като бях подписала документите. И след като я видя... се пресели до дома в който беше. Сега както казва  мата е неин роб   Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт