Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 28-а тема

  • 54 888
  • 367
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 708
Пепика, чудесна снимка, за бутчето рецептата имаш ли я Joy Joy Joy или е стек това ???
Много вкусно изглежда, пък и с винце бих поляла ако разрешиш Hug

# 2
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Карам на стари лаври последните дни и почти не готвя. Два дена правих торта, но понеже е за тортеното предизвикателство няма да имам възможност да ви я пусна сега, снимки в края на месеца от мен.
Отново правих хлебчето на Умбра с домати и маслини ,снимка тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101773&pid=9688008

# 3
  • Мнения: 11 607
За днес караме на каквото има, отдала съм се на неприятно в момента чистене, с приятен после чист резултат, по-късно от мен само хляб от смлени пшеница, соя и ръж + още няколко вида по-меки семена.......Аз на това чудо си му викам - Жив хляб! Жалко,че на външен вид не е нищо особено, но на вкус и аромат е супер!

# 4
  • Мнения: 1 550
Пепика, мерси за новата тема Hug

Вместо запис, снощните гювечета:

# 5
  • София
  • Мнения: 214
Милен@ гювечетата изглеждат супер! Може ли да споделиш как си ги правила   bouquet

# 6
  • София-Младост
  • Мнения: 23 271
От мен набързо едни соленки, на форма никакви ги няма, но нещо тестото явно го поразредих и остана меко.

# 7
  • Мнения: 681
Благодаря за новата тема   bouquet Момичета всички сте невероятни  Hug Аз довечера ще правя пица и ще я снимам  Wink

# 8
  • varna
  • Мнения: 676
Пепика,страхотна тортичка! Hug

# 9
  • Мнения: 4 358
О и аз за тортичката се плеснах в началото на темата.Пепика мерси, че пак се погрижи за нас Hug.
От мен снимки довечера или утре Hug.Приятен следобед мили кулинарни вълшебници Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 10
# 11
  • Мнения: 1 313
Мили момичета,
Направихте днешният ми празничен ден още по приятен и изпълнен с много усминки, четейки всички тези мили пожелания!
Благодаря ви от сърце за този приятен жест, радвам се, че съм сред вас!
Благодаря, че съм получила и толкова поздрави от момичета, които дори не пишат или пишат рядко в темата!

За всички, които очакват богата трапеза от мен днес, не, няма да готвя, това правя всяка година, а тази реших да готвят вместо мен  chef
Разбира се спретнах нещо  съвсем символично, почерпете се с тези много шоколадови къпкейкчета bowuu

Красимира, ще напиша рецептата за скаридите и ще я пусна Peace

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 16:18 от esy

# 12
  • София
  • Мнения: 231
Пепика , много красива тема    smile3525 !

Благодарности за труда  ти  Hug  Hug  Hug !
 
esy  ,браво ,че  са те поглезили  на Рождения ти ден  Hug !

От мен  за запис  вчерашното меню

Картофено ... нещо   Joy  с плънка от  запържени  лук ,морков и  смляно пилешко филе  и отгоре запечен пушен кашкавал  
 на мъжа ми ( едва  победих да успея да  снимам  парче  hahaha , борбата беше  безмилостно жестока   hahaha )
 и за мен със  нетърпеливо  приготвеното ми , мноого вкусно  Embarassed  кьополу 

# 13
  • София
  • Мнения: 3 814
Пепика,   bouquet за поредната прекрасна тема и с пожелание за безброй други такива.  Hug

Днешното ни меню:

салата от печени чушки с чесън и копър


леща гореща


и дробчета с праз лук и картофки с копър, масълце и чесън за гарнитура.

# 14
  • Мнения: 1 777
За днес пилешки кюфтета по"чирпански". Simple Smile



А за всички които питаха  за тутманика,рецепта няма. Laughing

Готово тесто ,каквото си правите за пици,мекици и др. ,разделям на 2-3 топки.Всяка топка разпъвам с пръсти на не много тънко,мажа със зехтин поръсвам сирене ,навивам и нареждам в тава.Намазвам отгоре също със зехтин оставям да втаса малко,мажа с жълтък и пека.

Общи условия

Активация на акаунт