защо бебето не си изяжда адаптираното мляко

  • 409
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
ЗДРАВЕИТЕ. Моето беб4е откакто се е родило не си пада много, много по адаптираното мляко.Ве4е сме в 8мия месец и се храним с мляко само сутрин и вечер, но въпреки това пак не иска да си го изяде.Може и би и това да е причината , че не качваме килца.по 300 - 400 гр. на месец.Може би и други майки имат същия проблем , и ако е така моля да обменим опит.да ми предложите някакво друго АМ или вече и аз незнам какво да правя.Педиатара ми каза да сменя млякото с НАН НА незнам защто.Та нали тези млека са за алергични деца, а ние засега нямаме такав проблем.
 

# 1
  • Мнения: 9 481
Само 2 пъти мляко? Трябва да са повече... А какво яде на другите хранения?
Аз съм кърмила и не съм мн запозната с видовете АМ, но защо не вземеш от някоя приятелка с бебе на възрастта на твоето, една доза от тяхното АМ, за проба дали твоето дете ще го хареса...за да не купуваш цяла опаковка..а и щом няма проблем с алергии, хипоалергенно мляко Thinking...

# 2
  • Мнения: 1 479
При нас проблемът е подобен, на 10 м кърмата ми намалява, а Калоян не иска АМ. Бяхме на НАН, купих Милумил (уж било за злояди деца) на Милупа, нулев резултат и с него .... Rolling Eyes....аз оба4е нямам познати и купих цяла опаковка за 23 лв...сега ще го смесвам с пюрета, каши, кисели....но проблемът остава....как ще си набавяме мляко, не знам....аз имам кърма, но мисля, 4е не е достатъ4но, налягането е мнооого слабо....гърдите ми са меки, меки....а и ние от край време си се кърмим с накрайник, та и той затруднява положението....
Моля давайте съвети...
Педи каза да разбивам кисело мляко и да му давам....(той ве4е яде кисело мляко, но то не е същото като АМ и кърмата)

Общи условия

Активация на акаунт