рецепта с чесън за прочистване?

  • 204 655
  • 515
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 422
Прави се с глави стар чесън, но такива има целогодишно, така че успех!! И да ни разкажеш  Heart Eyes

# 106
  • Мнения: 55
Здравейте момичета!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ СТУДЕНТИ!  bouquet
Да споделя и аз за рецептата. Simple Smile
Вече съм към края,е не точно имам за до края на декември от капките.
У дома всички бяха болни вече по-два пъти,аз обаче пропуснах до тук.Всяка зима аз съм най-зле,но тази...не се оплаквам.Усещам,че се постопиха сланинките ми по корема,нещо което от години не съм успявала да постигна.Лошото е,че имам през цялото време,подуване на корема.Но пък ми направи впечатление (веднъж бях на път през деня и ги бях забравила-не ги пих),коремът ми съвсем изчезна и ми беше много леко и приятно.На другия ден ги започнах пак и подуването се появи.Смятам,че като ги свърша всичко вече ще е на мястото си и сигурно ще се чувствам страхотно.
Зрението не ми се оправи,но пък не съм боледувала до тук,което ми говори за по добър имунитет.
Това е за сега от мен,от приемането ми на капките.
Когато ги свърша,ще пиша отново.
Хубав и спокоен ден!

# 107
  • Мнения: 1 422
Супер, Анди! Ще чакаме докладната по-нататък  Embarassed

# 108
  • Мнения: 255
Рози, благодаря за отговора   bouquet
На пролет няма да имам домашен чесън, за съжаление Sad
Като ги почна пак ще пиша, дано ми повлияят добре Simple Smile

# 109
  • Мнения: 620
аз съм много доволна от резултата, не съм боледувала от нищо след прочистването. Бялото драбче ми се изчисти и от цигарите. Аз я парвих само за прочистване от цигарите, доста дълго пафках. Ям люто, чесън и нищо ми няма, а преди това избягвах.

# 110
  • Мнения: 29
А не ви ли е страх 4е може да ви навреди?

# 111
  • Мнения: 1 422
Чесън? И водка? Ами не  Party Повече ме е "страх", че може да ми навреди някой илач от химическата индутрия, затова не си ги вкарвам в тялото под никаква форма и при никакви обстоятелства  Laughing

Весела Коледа!

# 112
  • Мнения: 56
Може ли някой да ми помогне с отговор на някои въпроси относно тази рецепта?
Аз не закусвам и почти не обядвам. Работя с клиенти в офис и няма ли да ухая на чесън,ако все пак реша да я ползвам и спазвам?
Даже и от някаква невинна закуска кифла или сиренка,офиса след това се проветрява 30 мин.
Може ли това да се взема наведнъж само вечер?
Дано някой ми отговори и както виждам, не е задължително с млякото, че не мога да го гледам даже.

# 113
  • Мнения: 1 422
Може би си струва да направиш първата част, когато си в отпуска. Защото там е важно надграждането на количеството и постепенното приемане през деня. После продължителната част можеш да си я правиш рано сутрин вкъщи преди да излезеш. Но как точно ще реагира твоето тяло като ухание, никой не знае. През периоди на очистване организмът е странна птичка.

# 114
  • София
  • Мнения: 1 327
Полезно, но -

дори и вечерта да сте яли чесън, на другия ден се излъчва през порите на кожата  Sad

# 115
  • Мнения: 55
Mомичета,да споделя с Вас и края Simple Smile
Изпих капките!Единственото нещо при мен е малко сваляне на мазнинки около корема и талията и нормализиране на кръвното.Сега съм като ученичка 120/80,а преди винаги е било високо.Правила съм всичко както трябва.Сърдечните проблеми си останаха.През цялото време чувствах дискомфорт в корема.Постоянно ми бе подут.Споделяла съм с Вас,когато бях на път и бях забравила капките,че това подуване изчезна.Сега вече след края го няма.При леля ми е същото.Зрението ми не се е подобрило,а не смятам и,че съм се изчистила от токсините.(когато тялото ми е чисто,при изпотяване нямам никаква миризма,а сега не е така,това постигам,т.е.изчистването само с мед и лимони във вода).За сега от началото на есенно-зимния сезон-не съм била болна,но има време,не е свършил.
Та да обобщя,за мен рецептата е прехвалена!
Много са малко нещата върху,които подейства.Да имаше действие,но не бе очакваното.Но не трябва да забравяме,че всеки организъм е различен.На мен действа не едно,при друг на друго...Бях длъжна да опитам.
За сега съм доволна само от лимоните с меда,разредени с 2 литра вода.На мен ми действа супер Simple Smile
Това е от мен!
Желая Ви хубав ден!  bouquet

# 116
  • Мнения: 2 066
Какви са тези лимони и мед?
Аз си правих микс от пасиран лимон, орехи и мед и си вземах по 1-2 лъж. сутрин 1/2 час преди ядене.
Сега само пия чаша вода с малко лимон.
Хем за прочистване, хем за стомаха, а и за лош дъх. Не мога да кажа дали ми действа, но го правя от скоро, така че има време.

А каква е другата рецепта?  Simple Smile

# 117
  • Мнения: 56
Анди,благодаря за споделеното,ама карай докрай,моля те !
Какви са тези лимони,как ги правиш,хайде споделяй!?

# 118
  • Мнения: 55
 Simple SmileТова с лимоните почти всеки го знае.
Сока на 14 лимона се смесват с 1 кг.мед-1 буркан.
Всеки ден се взима по 100 гр.от тази смес и се сипва в 2л.вода.
Това количество се изпива за деня.Прави се докато свърши.
Аз съм много доволна.Е не казвам,че лекува инсулти,инфаркти,подобрява зрение или кой знае какви чудеса...Това нещо изчиства организма и мисля,че засилва имунната система.Това на мен ми е достатъчно.За себе си съм установила,че когато се изпотя и потта ми намирисва,имам вече натрупани токсинки.Като пия лимоните и след седмица,може и две,зависи с колко съм се затлачила,тази миризма изчезва и ми става леко и приятно.За килограми не съм установила дали става,не съм обърнала внимание.Правя го два пъти годишно пролет и есен-февруари,матр и септември,октомври и ми е супер.
От началото на октомври пия и черния бъз.Позната каза,че чисти кисти и е добре да се пие и за подсилване.Събрах доста инфо и го направих.Когато имам резултати,ако изобщо има такива-ще пиша пак.Казват,че този бъз бил страхотен.
До сега съм пила само мужик корен и съм много доволна.Той също е добър имуностимулатор и изчиства разни неприятни израстъци и образувания.
Това е от мен.Дано съм била полезна.
Хубав и спокоен ден!

# 119
  • Мнения: 2 942
Днес даваха тази рецепта в предаването на Гала. Интересува ме какъв спирт 96 градуса купувате- в смисъл нали има най-разлечни - кой е за пиене? И другото -след като направите настойката, в какво я съхранявате за да е удобно отброяването на капките newsm78

Общи условия

Активация на акаунт