Air-o- dry :мнения

  • 8 568
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 411
Гледам рекламата и се чудя.Не е скъпо,а мисля,че ще ми е
добре дошло.Нямаме тераса,а дрехите на сушилника съхнат бавно.
Но преди да се набутам искам да попитам
дали някой го има,и дали е доволен?
http://www.topshop.bg/sushilnia_za_drehi-23517-1078-pc.html

# 1
  • София
  • Мнения: 407
Нещо не ми се вярва да върши много работа. Ако беше толкова ефикасна, сигурно нямаше да се продават толкова много значително по-скъпи сушилни, които при това мачкат дрехите.
Може би ако ставаше ясно, какъв е принципа на сушене, можеше да се прецени обективно.
 newsm78 newsm78

# 2
  • Мнения: 405
Имам го, съхнат нещата в него, но е доста шумен - имай предвид. В действителност не е толкова голям колкото изглежда, или поне колкото аз очаквах да бъде в действителност.

# 3
  • Мнения: 411
Amilia_ ,колко шумен горе-долу?Ако детето спи в другата стая,би ли му пречил?
Какво количество дрехи може да изсуши?За колко време?Остават ли си намачкани?

# 4
  • Мнения: 405
Amilia_ ,колко шумен горе-долу?Ако детето спи в другата стая,би ли му пречил?
Какво количество дрехи може да изсуши?За колко време?Остават ли си намачкани?
Ами шумът наподобява....как да ти кажа...нещо като прахосмукачка. Аз го използвам и пускам в хола, който е срещу детската и при 2 затворени врати се чува леко Rolling Eyes. За това дали са намачкани дрехите след като ги извадиш незнам, защото не ми се е налагало да слагам ризи и други по-деликатни тъкани за да проверя дали ще са измачкани. Купих го преди около 2 месеца и засега съм го ползвала само 3, 4 пъти и то главно за бебешките дрехи, които ми задръстват другия простор на терасата. Иначе си има таймер / ръчен, с въртене/, с който нагласяш за колко време да суши. За това колко количество дрехи суши - ами към оргиналната окомплектовка има 3бр. пръчки, които се поставят напречно в него / дано ме разбра Rolling Eyes/, на които пъкл се закачат закачалките / пак оргинални, пластмасови/, които бяха пак 3 мисля, с едни мънички щипки на тях за да защипеш дрехите с тяхна помощ. Но не събира много дрехи...поне аз си прибавих и нормални закачалки вътре за да може да събере повече пране. Според мен този уред е по-удачен за извънредно ползване, примерно, ако ти се наложи да ползваш някоя мокра дреха и да я изсушиш в уреда...По никакъв начин не може да замести нормалната сушилня за дрехи.  NaughtyЗнам ли, дано се включат и още хора, които го имат с мнения.
 Дано съм ти била от полза Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
Такова нещо не бих купила. Дългосрочно по-евтино и ефективно излиза една истинска сушилня.

# 6
  • Мнения: 3 382
Нямам наблюдения върху точно този продукт, но каквото и да съм се излъгала да купя от Теле-магазините, все е било глупост и напразно похарчени пари. Повече не!  Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 2 757
То и сауна имало бе хора, видяхте ли я
http://www.topshop.bg/total_sauna-67021-1062-pc.html?irp=8

Много съм и навита, вие как мислите

# 8
  • Мнения: 3 382
NikiFin - аз лично вече казах, че това са пълни глупости - след колана за отслабване и Стийм Моп-а, нищо друго няма да взема от там.  Embarassed

# 9
  • Мнения: 411
Аз няма да замествам сушилника.
Поне дрехите на малкия да съхнат по-бързо,че
често го преобличам.Бих преглътнала шума.
Особено зимата би ми вършило добра работа.
За въпросната сауна,една моя съседка я има
и казва,че вършела работа.Но тя я е ползвала
само два пъти и стояла по половин час.Може би,
ако се ползва редовно...знам ли?!

# 10
  • Мнения: 405
Какво реши за драйера Crazy?

# 11
  • Мнения: 411
Снощи говорих с мъжа.
И той казва,че е по-добре пералня със сушилня
вместо това чудо,но истината е,че нямаме място.
Сега сме с Whirlpool,клас AA,обем 5 кг,с горен капак.
Идеално за малката ми кухня.
Сега се сещам,че срещу нея имам един шкаф,който
мога да прежаля и да сложа там нещо по-голямо,
а на мястото на тази пералня да удължим плота.
Но дали има такива не много големи перални със
сушилня? newsm78
Оф,така е с малките апартаменти,няма място за нищо.  Tired

# 12
  • София
  • Мнения: 120
Здравейте,
Аз имам такава сушилня и ако ви кажа, че най-голямото и предимство е сешора newsm78, използваме го всяка вечер за да приспим бебчо- този звук наистина го успокоява. Хубавото е, че има таймер и можеш да го нагласиш за колкото часа искаш, след което се изключва. Иначе за сушенето на дрехите очаквах повече:) и самата консртрукция е малко нестабилна-клати се във всички посоки и не събира кой-знае колко дрехи, така че не смятам, че си струва за един сешоар да се дават 100 лв. #Crazy
Поздрави и много хубав ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт