Център за жента "Св. Петка"-отзиви за проследявана на бременност?

  • 947
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Моето JP ме изпрати там за проследяване на бременността ми. Центъра се намира в сградата на 20-ДКЦ Борово. Записах си час при д-р Василева. Някой ходил ли е там? Може и друг лекар да препоръчате:)

# 1
  • Мнения: 802
Аз съм ходила там, при д-р Дочев, останах много доволна, работи внимателно и отговаря на въпросите ми.Работи и в "Св.София".

# 2
  • Мнения: 82
Ходила съм там, но на стария им адрес ,когато бяха още до ИСУЛ. Доктор Костова- гинеколог, много мил човек и прекрасен специалист. Много съм доволна. Тя ме изражда в Т. Киркова, което е важно според мен, този който е следил бременността ти , да те изражда.

# 3
  • Мнения: 1 668
Мога да кажа само хубави неща за Дочев (в момента той следи бременността ми) и само лоши за Костова! Не се доверявайте на тази некадърница

# 4
  • Къде ли не
  • Мнения: 675
Значи те работят със здравната каса ? И какъв е реда на записване ? Колко доктори работят там?

# 5
  • Мнения: 802
Аз лично си записвам час по телефона.А за здравната каса, минавам без нея.

# 6
  • Къде ли не
  • Мнения: 675
Ами аз си имам гинеколог (той ми проследи и предишната бременност ), но ми трябва и някой фиктивен за изследванията и документите на края. Моя няма как да ми ги издаде, защото няма нищо общо със здравната каса. Ще ида до там да проверя на място как стоят нещата.

Общи условия

Активация на акаунт