Почистване на мазе - цени, препоръчани фирми?

  • 5 776
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Накратко, един комшия-пияница напълни мазето ни с боклуци, май е почнал отпреди мъжът ми да купи жилището.
Понастоящем е покойник, така че няма как да го оправи.
Искаме да си ползваме мазето, но е такъв ужас вътре, че ме е гнус да сляза, камо ли да се захвана.

Някой може ли да препоръча кого да наема да свърши това вместо нас, по възможност за двуцифрена, а не трицифрена сума. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 931
Хващаш двама роми и да ти изчистят всичко от мазето ако няма мн боклуци и багаж за 1 ден ще се спряват ще им дадеш по 20 - 30 лв и 1 бутилка ракия или бира и обяд и са готови.Предполагам че щом е само за чистене това ще свърши работа.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Хващаш двама роми и да ти изчистят всичко от мазето ако няма мн боклуци и багаж за 1 ден ще се спряват ще им дадеш по 20 - 30 лв и 1 бутилка ракия или бира и обяд и са готови.Предполагам че щом е само за чистене това ще свърши работа.

Абсолютно. Плюс, че им казваш каквото си харесат да си го взимат.

# 3
  • Мнения: 5 877
Добре. Сега пускам обява "търся двама роми" Simple Smile Явно ще трябва да дебна, но къде?

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Добре. Сега пускам обява "търся двама роми" Simple Smile Явно ще трябва да дебна, но къде?

Е то около вас няма начин да няма цигани. Не знам къде си в София, но примерно пред моя блок всеки ден минават цигани с каруца, които ровят в кофите и гледат за изхвърлени неща.

# 5
  • Мнения: 8 999
Като видиш някъде по улицата офиса на фирма "Бай Мангал", веднага стопираш и уговаряш сделката. Обикновено служителите на тази фирма се разнасят с каручки и тършуват по кофите.

# 6
  • Мнения: 2 211
Миналата година, купихме гараж - беше фрашкан с боклуци, които предишният собственик обеща да разчисти, но така и не го направи. Съпругът ми видял на нашата улица циганин с каруца и го спазарил за 20 лв. да изнесе всичко и да си вземе каквото поиска. Накрая, даже човечецът направи уборка на градинката пред гаража. Така че, стопирай каручки!  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 1 603
Цигани с каручка са идеални за случая.
Преди няколко години с братовчедите разчиствахме тавана, мазето и апартамента, в който живееха баба и дядо . Изхвърлихме тонове неща, докато по улицата не минаха двама роми и не предложиха услугите си - м/у др. бяха бързи и сръчни  Laughing

Плюс, че им казваш каквото си харесат да си го взимат.

И това върши чудесна работа.

Другото, което се сещам е, че на много места съм виждала обяви - чистим мазета и тавани.....но къде бяха тези много места ?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 425
Стопирането на мобилен офис на "Бай Мангал"  Laughing сме го провелири на собствен гръб - работи безпроблемно. Очикновено става като заложиш стръв до кофите. Слагаш нещо по-обемно и желязно и чакаш. Ако е голямо и не може са се вдигне на ръка, първият пешак ще извика братчеда с каруцата.
Преди беше по-лесно, че пускаха каруците безпрепятствено, сега гледам са намалели. Но за двуцифрена сума и каквото си харесат от купчината ще ти се реши проблема.
Имай предвид, че тези с каруците най-често плащат наем на ден на някой по-замежен брат ром, който има няколко каруци и сутрин ги разпределят под наем, затова и се налага да има и сума на ръка, иначе биха го изнесли и само за придобивките.

# 9
  • Мнения: 5 877
Мерси, ще го направя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт