Заглежданките на мъжът!!!

  • 28 197
  • 181
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!Искам да ви попитам вашите мъже заглеждат ли се по  други жени и вие дразнители се от това?Аз много се измъчвам,защото моят съпруг от време на време се заглежда по други жени и когато му направя забележка винаги отрича ,дори се заклева ,че не го прави.Никога не съм го хващала да ми изневерява,проверявам му телефона,няма  улики за изневяра ,но все пак аз съм под постоянен стрес.Според вас трябва ли от нещо да се притеснявам или е съвсем нормално?Благодаря Ви предварително за оказаната помощ.

# 1
  • Мнения: 681
Разбира се,че е нормално,все пак е мъж  Peace Не го взимай толкова на вътре и не прави драми от това  Naughty Ти не се ли заглеждаш като видиш хубав мъж  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 763
Не съм забелязала да го прави пред мен, но сигурно се заглежда. Далеч съм от мисълта, че съм най-красивата жена на света. Винаги ще има някоя по-интересна дори само за това, че е чужда. На мен също ми се е случвало да  харесвам и да се възхищавам от други мъже. Това не значи, че не се обичаме или си изневеряваме. Такава е човешката природа и аз смятам, че е нормално.

# 3
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Нека си гледа, не ми пречи, то и друго не му остава Mr. Green.

# 4
  • Мнения: 3 478
хихихи, и аз бях така. Но дойде момент, в който го накарах да преспи с друга жена. Изгледа ме като треснат. LaughingТо е дълга и широка. От тогава като че ли го стресирах... Сега обсъждаме заедно хубавите момичета и мъже по улиците.Много добре ми действа. Дразнех се като поглежда чат-пат само докато бях бременна и то е разбираемо. Лошото е ,че напоследък все по-често се виждат затлъстели огромни тийнейджъри, отколкото хубави момичета. Sad Но за да няма спам, не се тормози.
Колкото повече правиш забележка,толкова ще му е по-интересно. По-скоро му покажи, че и ти се заглеждаш, даже вмятай по някой-друг коментар. Той ще види , че не е толкова приятно на човека до тебе и предполагам ще го прави по-дискретно.
Но като цяло им е в природата - това не значи, че ти не си единствена за него. Даже и много често гледат, но не виждат, или пък са любопитни някоя кокошка как се е облякла като клоун.

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Здравейте!Искам да ви попитам вашите мъже заглеждат ли се по  други жени и вие дразнители се от това?Аз много се измъчвам,защото моят съпруг от време на време се заглежда по други жени и когато му направя забележка винаги отрича ,дори се заклева ,че не го прави.Никога не съм го хващала да ми изневерява,проверявам му телефона,няма  улики за изневяра ,но все пак аз съм под постоянен стрес.Според вас трябва ли от нещо да се притеснявам или е съвсем нормално?Благодаря Ви предварително за оказаната помощ.

На плажа, под чадър, седи дебела жена. До нея лежи мъж на същата възраст с безучастен вид.
Минава много красива блондинка, но мъжът изобщо не я поглежда.
Дебеланата се навежда към него и съска.
- Лицемер.


по темата. заглеждам се понякога. но не се занасям.
жена ми също се заглежда понякога по жени ... ПОМОЩ искам съвет какво да правя .....

# 6
  • Мнения: 1 677
Мисля, че сама искаш да си създадеш проблеми, НО ВСЕ ПАК, ти познаваш мъжа си най-добре. Разбира се, че мъжете  се заглеждат - кои повече, кои по-малко. Ти не би ли погледнала някой красив мъж. Моя мъж също заглежда хубави жени - под заглежда, аз разбирам поглежда, но аз никога не съм му искала обяснение защо го прави, даже се е случвало той де ме погледне, вижда, че аз не реагирам на това, че е погледнал някоя си и обяснява нещо или коментира. най-важно е доверието, ти ако за едно заглеждане му правиш проблем - не знам какво ще стане и как ще реагираш, ако има по-сериозни проблеми.

# 7
  • Мнения: 721
разбира се че се заглежда,даже обсъждаме въпросната дама.че хубавото си е хубаво,може ли човек да си изкриви душата.има усет към красивото човека сигурно затова е избрал и теб

# 8
  • Мнения: X
Моят е хитър. Като забележи, че съм го видяла да зяпа , винаги намира какъв недостатък на наблюдавания обект да спомене.

# 9
  • Мнения: 206
Не, никога не съм го усетила да се загледа по някоя поне в мое присъствие.Почти съм сигурна и че не го прави и когато не е с мен.Понякога дори ей така на майтап аз му показвам някоя готина мацка, а той пак не възприема.Но съм имала гаджета, които се заглеждат открито пред мен и ме е дразнило.Според мен това е липса на уважение към дамата с която си.Когато си сам гледай си колкото искаш, но уважавай човека до себе си!

# 10
  • Мнения: 301
Заглежда се и аз се заглеждам, обикновено си ги обсъждаме. Особено лятно време народа като тръгне полу-гол трябва със затворени очи да ходи иначе горкия.  hahaha Не ми пречи и не го ревнувам от подобно заглеждане. Той е по-ревнивият, защото понякога се дразни от моите заглеждания особено, ако заглеждания от мен заглежда мен.  Laughing
Това си е в реда на нещата, не си вкарвай излишни тревоги. Това не значи, че не те обича, а просто че не е сляп.  Wink

# 11
  • Мнения: 4 965
И аз като Джулия. Иначе, подкрепям принципа: "нека не се следим, за да не се хванем". Peace

# 12
  • Мнения: 1 284
Моят не се заглежда щото съм най-хубавата Joy

Ми гледа сигурно, ама скришом, защото досега не съм го хващала да зяпа с паднал език по някоя.

И аз като Джулия. Иначе, подкрепям принципа: "нека не се следим, за да не се хванем". Peace

 hahaha Peace

# 13
  • гр.София
  • Мнения: 380
Не ми е направило впечатление, но сигурно го прави. Това не ме притеснява, даже самата аз съм му обръщала внимание, когато видя хубава жена/както и в обратния случай, ако гледката е много фрапираща/. Няма как да забраниш на някого да се впечатлява от красотата около себе си. По-добре е да работиш върху собственото си самочувствие/казвам го с най-добри чувства/. Мъжете се дразнят от неуверени в себе си жени, още повече, ако вдигат и скандали.

# 14
  • Мнения: 2 448

по темата. заглеждам се понякога. но не се занасям.
жена ми също се заглежда понякога по жени ... ПОМОЩ искам съвет какво да правя .....

Направете тройка, така и двамата ще сте доволни.

Общи условия

Активация на акаунт