Чудя се нещо за Ехинацеята на д-р Тайс

  • 6 080
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Мили мами,можете ли да ми помогнете?От няколко дни давам ехинацея форте на д-р Тайс на моята дъщеричка,за стимулиране на имунната система.Прочетох в интернет листовката преди да го пкупя и в един сайт,където виден хомеопат дава съвети,че ехинацеята на д-р Тайс се дава най-много 8 седмици,а на листовката пише-2 седмици!Дали не е печатна грешка? newsm78 Как да я давам?Вие как я давате?

# 1
  • Мнения: 5 255
Няма как да е 8 седмици, след като срока на годност е 4 седмици след отваряне.

# 2
  • Мнения: 90
http://naturprodukt.bg/produkti/DR._THEISS/protivoprostudna/ehiceniq.php
Ето това пише в интернет листовката,в печатната само срока се различава.

# 3
  • Мнения: 2 110
Капките се дават/курса на лечение е / 8 седмици !Срока на годност е 4 седмици.
Т.е. ще ти отидат две опаковки !

# 4
  • Мнения: 90
Ох,дано да е така,защото ме е страх ако и ги давам повече от 2 седмици да не стане някаква беля...

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз съм ги давала в продължение на месеци по препоръка на доктор.

# 6
  • Мнения: 3 929
Аз я давах, докато свърши съдържанието в шишенцето. Не взех второ шишенце, защото не видях особен ефект от нея, но миналата година пак дадох 1 шишенце на детето, защото редувам имуностимулаторите. А и педиатърката е "влюбена" в нея и все я изписва.

# 7
  • Мнения: 4 017
И нашата педиатърката ни я изписа, но 5 дни по-късно се наложи и АБ. Така че засега я спрях (много неща се струпаха да давам и да не се дразни детето, че тя не е особено приятна на вкус.)

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Давала съм капките когато детето е било болно. Сякаш организма се е преборвал бързо с болестта. Но като имуностимулант не съм ги ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт