от кога децата ви започнаха да спят на възгавница

  • 1 527
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Това ми е въпросът  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 255
След 1 г

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
Почти от самото раждане, но това беше по-скоро тънка подложка за глава, отколкото възглавница в истинския смисъл на думата. Продължи с нея до около тригодишна възраст, след това приватизира моята и оттогава е с обикновена пухена възглавница.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 999
След 3-тия рожден ден. Преди това дори калъфка не й слагах /както съм виждала да правят/. После тя сама си взе една ортопедична, на която спи...понякога.

# 4
  • Мнения: 9 973
от 4м. по лекарско предписание заради рефлукс
на 1г. вече се буташе на нашите възглавници,но още си е с бебешката

# 5
  • Мнения: 5 940
Още спи без възглавница.

# 6
  • Мнения: 8 999
От раждането си имаха малки възглавнички, но те обикновено стояха наритани в някое кьоше на леглото. Започнаха осъзнато да търсят възглавница за сън от около двегодишни. Наложи се дори в градината да им занеса възглавници, защото им беше неудобно без тях.

# 7
  • Мнения: 668
Големият след 1г.
Малкият още е без

# 8
  • Мнения: 2 149
Йоана спи на съвсем тънка,а често я избутва и си спи без. Laughing

# 9
  • на морето
  • Мнения: 1 382
За каката не помня,но малкият спи на възглавница като навърши 3г.А в детската е без Wink

# 10
  • Мнения: 417
От раждането си имаха малки възглавнички, но те обикновено стояха наритани в някое кьоше на леглото. Започнаха осъзнато да търсят възглавница за сън от около двегодишни. Наложи се дори в градината да им занеса възглавници, защото им беше неудобно без тях.



и при нас е така!

# 11
  • Мнения: 7 821
След първата година. Забелязах, че си слагат играчки под главите и спят върху тях и тогава им предложих възглавници.

# 12
  • Мнения: 2 311
Има възглавница  в леглото ,но рядко е под главата й.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 554
Откакто се е родил.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Синът ми сега започва да търси възглавница на 1г и 4м. На дъщеря ми купих след годинката на Чико, сега спи на голяма.

Общи условия

Активация на акаунт