Притеснение

  • 1 189
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,
Имам следния проблем - цикълът ми свърши преди не повече от 9 дни,а днес се появи отново подобно кървене /само,че много по-лекичко - няколко капчици/. В същото време имам и симтомите като при редовен цикъл - болки в кръста, напрежение и болки в гърдите и т.н.,  но това толкова кратко разстояние не е никак нормално.Никога преди това не ми се е случвало такова нещо и съм силно притеснена - цикълът ми винаги е бил редовен и не съм получавала "изненади" по никое време. Скоро не съм пила  хапчета от рода на Ескапеле и Постинор, които биха могли да предизвикат подобно нещо...
Моля всеки, който знае нещо по въпроса,или е имал подобен проблем да ми каже на какво би могло да се дължи това!
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 763
Имала съм дълго кървене, цикъл през една седмица, липсващ цикъл в продължение на 3 месеца. Лекарите не откриха проблем, според мен причината беше стрес и психическо натоварване. Пих противозачатъчни в продължение на 4 години, после цикълът ми пак не беше особено редовен, но без такива аномалии.

# 2
  • Мнения: 2 521
И на мен се е случвало нещо подобно,но кървенето беше обилно,и след няколко часа започна да намалява.На следващия ден вече спря съвсем.Аз обаче доста се бях шашнала,и веднага се обадих на гинеколога при който си ходя.Човека веднага дойде в кабинета си,и ме прегледа.Каза че това се е получило,защото имало задържана кръв от цикъла(преди около седмица беше)в някакво ъгълче.Сега се изправило,и кръвта изтичала.Случвало се на много жени поне веднъж в живота.Така ми каза,и уточни че по-добре да се шашкаме и да ходим веднага при всеки проблем.

# 3
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Отиди на гинеколог, може да е много неща - стрес, бременност, разстроени хормани, раничка, а може и да не е безобидно, защото този симптом си е тревожен.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Случваше ми се и на мен в два поредни месеца - единия път беше 2-3 дни след като ми свърши цикъла, тогава лекарят ми каза, че просто е имало задържана кръв, която по-късни е изтекла, втория път беше на 14 ден от цикъла и отгава каза, че вероятно е от оволацията. Оттогава не ми се е случвало. дано и при теб да е нещо безобидно. Успех  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 877
Аз също съм получавала кървене,след цикъл,и при мен беше с по няколко капчици.Гинекологът каза,че това е нормално и е от овулацията.Няма проблем,но все пак отиди на преглед

# 6
Благодаря за отговорите и за подкрепата /честно казано най-много ме притесняваше мисълта за евентуална бременност   Embarassed /.Направих си консултация с гинеколог и се оказа,че притесненията ми са безпочвени и било от овулацията така, че за сега ми олекна  Party

Общи условия

Активация на акаунт