За бременноста след 35 години.

  • 2 039
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Могат ли жените когато са минали 35 да износят нормално бебето си?

# 1
  • Мнения: 1 768
Дидона73, стига бе мило , не се притеснявай за глупости , аз съм на 38 и не си ги задавам тези въпроси  Hug

# 2
  • Мнения: 8
Да де ама когато имаш няколко спонтанни аборта си е за притеснение.Аз също съм на 38 просто така написах темата.

# 3
  • Мнения: 166
Да!-Могат нормално да износят и да родят нормални,здрави бебета!!!Нали си чувала думите-от стара коза яре...

# 4
  • Мнения: 226
Аз съм на 38. Имам един мисед.
Единствените усложнения по време на бременността ми бяха "маркирането" на цикала три пъти и повръшането, като за световно до края на пети месец. Дори щях да раждам нормално, но лекарката ми се уплаши в последния момент и сега ми предстои секцио.

Не се притеснявай. Действай смело.
Успех!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Разбира се, че жените след 35 могат да износят и да родят едно нормално бебе. Това че си имала няколко спонтанни аборта, за което страшно много съжалявам, не е заради възрастта. Просто има друга причина! Намери подходящия лекар, за да я откриете двамата заедно! Успех, мила!  Hug

# 6
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Имам 3 спонтанни аборта, откриха причините за тях и бях на терапия по време на бременността си. На 37г. бях когато забременях, невероятно лека бременност имах.
Ако успея, искам да имам още едно дете.
Успех ти желая!

# 7
Не мисля, че аболтите имат връзка с възрастта, както и това на колко години раждаш. Както има проблемнни бременности на 20, така и на 40. Всичко е индивидуално и човек тлябва с положителна нагласа да подхожда към нещата. Пожелава успех и прекрасна бременност. Peace

# 8
  • Мнения: 616
Дидона, а защо да не могат... имам предвид ако няма някаква причина. Дори и по-възрастни износват и раждат здрави бебета. Колкото до спонтанните аборти, трябва да се разбере причината. Както са казали и момичетата, намери своя лекар и напред в борбата. Аз съм на 35 и също се водя в т. нар. рискова възраст, но при мен едва сега се получи. Като се направят всички необходими изследвания няма нищо страшно. Пожелавам ти успех и скоро да те видим с лентичка отдолу  Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 3 804
Дидона-знам за 2 слу4ая когато жени над 50 са раждали-и най интересното ,не са знаели ,4е са били бременни -отдали са вси4ко на менопаузата.Едната е водила дъщеря си до родилното-и в крайна сметка вместо с 1 са ги изписали с 2 бебета.
За спонтанните аборти- тук възрастта не е толкова важна - с голямата лежах за задържане месец,със средната искаха да ме приемат за задържане още в 4тият, но аз отказах-на 20 бях,а с най малката докторката направо ме беше отписала-не казахме  на никого до момента в който не ми проли4а-но както виждаш износих и 3те Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 535
Защо да не могат.
Бях бременна с малкия ми син на 37 години (месец след като се роди навърших 38).
Не мина съвсем без проблеми, но нямаше според мен нищо общо с възрастта  Peace
Лежах в 4-ия месец в болница и въпреки, че лекарите ме съветваха да лежа повече се налагаше покрай голямата доста тичане, а нямаше кой друг  Tired
Пожелам ти успех  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 6 360
могат, разбира се.
по принцип, при жени над 39-40 години се говори за по-трудно износване, но всичко е относително.
някои износват трудно на 20, а други износват лесно на 40.

ако имаш няколко спонтанни аборта, редно е да се потърсят причините за това.

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте! И аз мисля, че възрастта няма значение. Аз съм на 40 години и в момента съм бременна в 3 месец.Чувствам се добре, не ми се гади, нито повръщам.Явно всичко зависи от организма. Леко бременеене на всички!  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 268
Аз родих на 36 и половина здраво бебенце и нямах никакви проблеми при износването.Желая ти успех!

# 14
  • Мнения: 508
Могат.
А3 родих на 41. Нормално раждане. 3драво дете. Бе3 проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт