Взимали ли сте нео ангин за болно гърло по време на бременност?

  • 19 045
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте мами,искам да Ви попитам смучели ли сте нео ангин по време на бременост при зачервено гърло, и дали вреди по някакъв начин на бебето.

# 1
  • Мнения: 105
Здравей! Аз вземах. Според лекарката ми почти всички хапчета за гърло за смучене стават за бременни. Освен неоангин съм вземала и Прополки. Ако се притесняваш звънни на доктора.

# 2
  • Мнения: 1 354
Аз не съм,но ако лекарят ти го е предписал не се притеснявай,а ако не е  се консултирай с него.

# 3
  • Мнения: 163
Аз вземах и знам ,че няма проблем за бебето. НО все пак се консултирай с лекаря си  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 753
И аз съм смукала. Знам, че Орофар не бива, а Септолете може /нещо в съставките/. От гинеколога си знам също, че не вреди. Питай си и ти наблюдаващия.

# 5
  • Мнения: 1 334
На мен ми помогна Тантум верде спрей за гърло, също  и Прополките. Ама сега остана кашлица, с която не мога да се преборя втора седмица  Thinking

# 6
  • Мнения: 543
Не съм вземала Нео ангин, иначе го ползвах редовно преди. Бих ти препоръчала едно хомеопатично за смучене - Хомеожен 9. При мене много добре действаше.

# 7
  • Мнения: 2 013
Не съм.Но не взимай нищо преди да си питала доки!

# 8
  • Мнения: 186
За нео-ангин незнам,но скоро взимах стрепсилс.Личната лекарка ми каза,че няма проблем.

# 9
  • Мнения: 2 374
И аз взимах Стрепсилс,за Нео ангина също знам,че е безвреден.

# 10
  • Мнения: 494
Aз не съм, но мисля, че трябва да питаш лекаря си

# 11
  • Мнения: 1 629
Пила съм, защото два пъти бях болна и не можех да мина без лекарства.

# 12
  • Мнения: 9 973
пила съм,но на своя глава

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Не съм се сетила, иначе щях да си взема, а аз карах само на стрепсилс и тантум верде.

# 14
  • Мнения: 2 310
За болно гърло и за запушен нос смучех таблетите на д-р Тайс.Предписа ми ги лекарката ми.

Общи условия

Активация на акаунт