билко личение

  • 915
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 660
здравейте искам да попитам някой от вас дари е забременял с билко лечение Rolling Eyes?

# 1
  • Мнения: 1 062
Може и да е забременял, ако не е имало проблеми  Simple Smile
Ако се съмняваш, или опитвате от доста време, а резултат няма
по-добре се обърни към специализирана клиника по стерлитет !
Успех !

# 2
Може и да е забременял, ако не е имало проблеми  Simple Smile
Ако се съмняваш, или опитвате от доста време, а резултат няма
по-добре се обърни към специализирана клиника по стерлитет !
Успех !

Подкрепям, че при проблеми билките не биха могли да помогнат, а и приемането на билки не е съвсем безобидно. Peace

# 3
  • Мнения: 27
az bih opitala vsi4ko,dori ve4e preglejdam za takiva bilki no vse o6te ne sam namerila bqh 4ula za beliqt ravnec .

# 4
  • Мнения: 822
ако искаш пробвай при баба Куна от с. Славчица, дава билки, на нас не ни помогнаха.

# 5
  • Мнения: 3 453
Еееее, не е ли малко крайно? Посещението при баба Куна имам предвид.  Thinking
Нека първо да опита момичето рецептата със зелето и прясното мляко, пък после - баба Куна.  Mr. Green За рецептата - важното е да се подбере подходяща кофа, иначе не действа! Naughty


Вижте сега - хормоналният дисбаланс не е толкова страшно нещо. Дори да си го навлечете, след безразборен прием на билки и илачи, винаги можете да прибегнете към традиционната медицина. Няколко месеца на хапове и ще сте като нови.  Flutter И не, не съм голословна, рецептата е изпитана лично от мен. Peace

# 6
  • Мнения: 2 422
За рецептата - важното е да се подбере подходяща кофа, иначе не действа! Naughty

Малее паднах от смях  Joy с глас се смея чак се разплаках....  Хоупче ща изям бе душицо Hug

# 7
Подкрепям Хоуп напълно!
Това е ключа от бараката  Joy

Общи условия

Активация на акаунт