Григор Димитров играе с Надал

  • 3 792
  • 89
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 724
Някой има ли информация как се развива мача?

# 1
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
http://www.abnamrowtt.nl/cctv/
ето тук наживо гледаш резултата

# 2
  • Мнения: 402
Игра момчето! Браво! Сет срещу Надал си е сериозно постижение!

# 3
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 724
Браво. Много добре.

# 4
  • Мнения: 18
Гришата загуби контрол върху мача в петия гейм на третия сет. Жалко. 9 срещу 3 аса в негова полза, но и толкова двойни грешки. Вярвам, че днес обаче станахме свидетели на зараждането на един голям бъдещ дуел. Няма опит момчето, но има талант. И воля.
Браво, Гриша!

# 5
  • Мнения: 274
Григор е голям пич с голямо бъдеще. Успех! Стискаме палци.

ПП Знаете ли, че Чък Норис е побеждавал на тенис стена?

# 6
  • Мнения: 18
Знаем.
И, когато решили да го отпразнуват, изял тортата, преди приятелите му да му кажат, че вътре има стриптизьорка.

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 07:02 от Айтана

# 7
  • Мнения: 274
Хахахахахх. Яко. Това не го знаех.

Всички лафове за Чък Норис сега се префасонират за Бат Бойко.

Аре един последен- Уилт Чембърлейн твърди, че е спал с повече от 20000 хиляди жени през целия си живот. За Чък Норис това е само "скучен вторник".

И най-последно(не се сдържах)- Няма никаква теория за еволюцията - просто списък на съществата, които Чък Норис е пощадил Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 268
Григор се е справил страхотно,играел много силно и определено е затруднил Надал.При това ми е съгражданин и много се гордея с него.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 067
 Браво на нашето момче!
Игра страхотно, пожелавам му само здраве и силна психика, защото е ясно, че има невероятен талант! Надал е казал след мача, че е сигурен, че Григор ще бъде в топ 10.
Само ме е яд на нашите телевизии, какво трябва да направи спортист от България, че да го излъчат? Това е нашият младежки шампион, който играе срещу №1 и то след като е отстранил №23!
Ние гледахме мача по един чужд сайт и беше много готино да слушаш как чуждите коментатори сипят суперлативи за български спортист Flutter

# 10
  • Мнения: 3 268
Да си само на 18г. и да вземеш сет на великия Надал!Това е огромен успех и предвещава светло бъдеще.
http://sportni.bg/?tid=40&oid=2515865&cid=2629

# 11
  • Мнения: 2 515
И аз го гледах снощи!Браво на Гришо! bg
Изобщо не съм фен на тениса, но заради ей това момче изгледах целия двубой.Не съжалявам!

# 12
  • Мнения: 183
bg на момчето,много ме е яд,че не можах да го гледам Confused

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Браво на момчето! Аз тенис не гледам и нищо не разбирам, но щом е българче и бележи успехи, веднага влизам в агитката Mr. Green

# 14
  • Мнения: 674
Очаква го голямо бъдеще. Мъжо каза че е можел спокойно и да бие Надал но психиката му е още лабилничка.
БРАВО МОМЧЕ!!!!
САМО ТАКА И БИЙ ЯКО АМА ЯКО ДА ТЕ УВАЖАВАТ!!!
УСПЕХИ! Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт