Открих страхотен магазин за детски дрешки

  • 1 629
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте Мамчета !!!Реших си проблема с детските дрешки-най-накрая намерих магазина , в който има богат асортимент от дрехи,всяка седмица зареждат с нова стока,всичко е ишлемета,марка,обличам оттам и двете си деца,има за малки и за по -големи деца-дънки,блузи,рокли,дъждобрани,ризки,якета,играчки и други.По-важното е че стоката е Качествена  Grinning.Съвсем случайно го открих,ходейки до съда-намира се на Римската стена,срещу пазара,малко по-нагоре от Строителния техникум,посока съда-София.Лично аз съм много доволна от находката и реших да споделя радостта си с вас  Grinning Надявам се да помогна на много майки в избора на дрехи за децата им  Hug

# 1
  • Мнения: 15 379
Ооо, ама още утре ще го посетя. На 10 минутки път е, ще се разходим дотам.
Благодаря, че сподели!  bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Много странно.... Като видя тема за нов магазин и отворя да я видя, винаги авторът на темата е с 0 публикации. newsm78
Как така се регистрирате, само когато откриете нов магазин.....?
Въпросът ми е риторичен!  Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 114
Това реклама ли е или да.
Аз не съм с подобни впечатления от магазинчето.
0-та публикации, оставям без коментар.

# 4
  • Мнения: 2 936
ха,ха много глупаво започнахте да си рекламирате магазините.... Laughing

но пък като всичко е "марка"определено ще си привлечете клиенти   Mr. Green

# 5
  • някъде
  • Мнения: 979
Имам дежаву newsm60

# 6
  • София
  • Мнения: 11 692
Първата ми работа,след като отворих темата,беше да погледна с колко публикации е автора.След това прочетох самата тема.

# 7
  • Мнения: 607
И на мен ми прилича на реклама.

# 8
# 9
  • Мнения: 15 379
Аз се хванах, признавам Embarassed. Не ми е хрумвало, че може да е реклама, но вече ще знам!
P.S. Магазинът не струва. Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 0
Аз исках да помогна,не ми е минавало през ума за реклама,доколкото знам магазина е нов,преди май пак е било за детски дрехи,може да се бъркате незнам и без да знаете не заклеймявайте.

# 11
  • Мнения: 812
ейй какви сте следователки ама и аз нямаше да се сетя  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 650
а вътре има ли от дрехите МЦ-Бабу ?

# 13

Общи условия

Активация на акаунт